Трекер нового покоління виходить на російський ринок на початку серпня

Зовсім скоро на прилавках України можна буде придбати спортивний браслет Honor Band 3 третього покоління, який розробила і випустила компанія Huawei. Старт продажів запланований на початок серпня 2017 р Відмінність нового гаджета від попередніх моделей полягає в тому, що з його допомогою буде легко відстежити ритм серця, тривалість сну користувача і його щоденну фізичну активність. На вбудованому дисплеї висвічується інформація про всі виклики і повідомлення, що надійшли. Абсолютна захищеність від вологи дозволить використовувати трекер навіть під час занять в плавальному басейні.

Надзвичайно комфортне, сучасного вигляду пристрій вагою в 18 г, виконано в мінімалістичному стилі. При щоденному використанні воно не створює ніяких особливих незручностей. PMOLED дисплей гаджета (0,91 дюйма) має дозвіл 128х32 пікселя. Сенсорна кнопка управління розташована на лицьовій стороні Honor Band 3. У його корпусі встановлений виокопроізводітельний, енергоефективний і точний процесор Cortex-M4. Зарядки акумулятора вистачає на 30 днів роботи при активному цілодобовому використанні.

Основною особливістю нового трекера третього покоління є важлива функція моніторингу порогових чисел пульсу, яка допомагає уникнути небезпечних для здоров’я перевантажень організму під час проведення тренувань. Крім того, Honor Band 3 вміє підраховувати пройдену відстань, кроки і кількість калорій. Пристрій буде нагадувати про те, що ви ведете недостатньо активний спосіб життя і запропонує збільшити фізичне навантаження. Важливо також те, що розумний гаджет видасть власнику точний час сну і пробудження і зможе дати консультацію щодо поліпшення цих параметрів для конкретного користувача.

Трекер-браслет з допомогою вібрацій сповістить про вхідний дзвінок або повідомлення. Відхилити дзвінки можна прямо з Honor Band 3. Пристрій відмінно поєднується з будь-якими смартфонами під Android та iOS. Щоб підключити браслет і мати можливість керувати ним безперешкодно, необхідно завантажити додаток Huawei Wear. Всі дані будуть надходити на дисплей зі спеціальної програми Huawei Здоров’я. Передбачувана стартова ціна Honor Band 3 повинна скласти 2 990,00 руб. Гаджет випускається в трьох різних варіантах колірного оформлення: синьому, чорному і помаранчевому.

Ссылка на основную публикацию