Троянець Немає вільного місця на диску: локальний диск переповнений

Троян Немає вільного місця на диску

Вітаю вас шановні читачі. Сьогодні чергова стаття на тему “Куди подіти невгамовну енергію та напаскудити сусідові”, і зараз представлю вам статтю про те, як створити лже-вірус, який поглине простір жорсткого диска повністю. Ну … які там жарти, звичайно … У цій статті ви побачите на власні очі, як троян створюється і запускається.

він може потрапити до жертви в такому вигляді

Суть вірусу така, що, запустивши в корені системного диска, він створює стрімко розширюється файл (в залежності від конфігурації комп’ютера – до 1 Гб / сек), ніж заповнює весь вільний його – диска – місце і призводить систему в не зовсім робочий стан з усіма витікаючими. При всьому цьому не всякий антивірус здатний його виявити. Але при опробування в уникненні помилки антивірус можна відключити. Однак на описаному його злочинність і закінчується, ніякої шкоди системі він більш не принесе.

Трюк із заповненням простору диска або флешки можна провернути швидше. На таке здатна в складі самої Windows. Але вам знадобиться доступ до комп’ютера жертви.

Більш того, ви цілком можете його випробувати на своїй системі, попередньо зберігши всі важливі документи. Повноцінним вірусом Пожирач простору в цьому виді не є з кількох причин (бо нарочито зроблено декілька дій – хоча вони легко виправити):

  • вимагає осмисленого запуску з боку користувача (хоча і замасковано під антивірусну програму)
  • відсутня пакувальник
  • під час виконання файлу йде супровід російською мовою, яке описує дії, наслідки та можливість позбутися від трояна
  • файл, який простір диска заповнить, не володіє атрибутами прихований і доступний для видалення
  • має інтерфейс і його дія не приховано від очей користувача (робота трояна легко відстежується через Диспетчер завдань)
  • код підправлений на одноразову дію на один том

Якщо ви не знайомі з темою Троянів, то можете ознайомитися ближче з цим питанням в статтях:

Що таке Троян?

Троян Немає вільного місця на диску. Приступаємо.

Я не буду забивати вам голову, як тіло вірусу підготовлено. Скажу лише, що це модифікована версія трояна, написана на С ++ і скомпільована за зразком статті Компіляція програм на С. Там ви побачите исходник троянця і, якщо захочете, можете його зібрати під свої потреби. Трояна вже у вигляді виконавчого файлу ви можете скачати в архіві за посиланням. Якщо побажаєте, його можна перетворити в жорстоке зброю і все “недоліки”, через які я його готовим трояном не назву, легко виправити: у мене на сайті все для цього є. Читайте. А поки…

Завантажити Троянська конячка

Перед запуском в папці C: \ Windows \ System32 створіть файл junk.dll – він і буде причиною нещасть.

Після запуску трояна ваш диск буде забитий до 0. Виправити ситуацію легко: в папці C: \ Windows \ System32 знайдете створений вами файл з ім’ям junk.dll і видаліть його. Знайти його знову буде не важко – він величезних розмірів.

Ссылка на основную публикацию