Триколор помилка 0: опис і усунення помилки

Триколор є платну послугу постачальника супутникового і кабельного ТБ, яка дозволяє дивитися телепередачі в хорошій якості. За певну суму ви зможете отримати обслуговування і технічну підтримку, але в процесі експлуатації послуги можна часто зустрітися з проблемою, коли неможливо відкрити будь-яку програму. Про те, чому Триколор пише помилку 0, і як виправити цю несправність піде мова далі.


Малюнок 1. Інструкція як усунути помилку 0 в триколоре

Опис помилки 0 на Триколор ТВ

При включенні телевізора користувач може зіткнутися з відсутністю певних телевізійних каналів і появою відповідного повідомлення. Є кілька причин, чому пише помилку 0, і всі вони, по суті, означають відсутність доступу до перегляду.

Серед найбільш поширених передумов її виникнення виділяють:

 1. Не сплачено пакет послуг.
 2. Програма не входить в список поставляються.
 3. Неправильно вставлена ​​смарт-карта.
 4. Погані погодні умови.

Всі ці причини можна усунути самостійно, використовуючи методи, зазначені нижче. Тільки якщо жоден з представлених способів виправлення не може бути здійснений своїми руками, варто звертатися до допомоги фахівців.


Малюнок 2. Перевірка балансу в акаунті триколора

Триколор пише помилка 0: перевіряємо баланс (Малюнок 2).

Якщо Триколор видає помилку 0, спочатку потрібно перевірити кошти на балансі карти. Зробити це можна, скориставшись офіційним сайтом оператора. Якщо гроші на рахунок вже надійшли і тарифний пакет оплачений, але реакції на включення все одно немає, можливо причина в реєстрації пристрою.

Триколор видає помилку 0: реєстрація обладнання

Якщо не працює кілька програм або ви не можете дивитися канали в форматі HD, при цьому виникає помилка 0 на каналі Триколор, можливо, у вас немає відповідної реєстрації або проблема криється в самому програмному забезпеченні.


Малюнок 3. Список тарифів на супутникове телебачення

Перед тим, як перевірити, перевірте, чи входить потрібний канал в тарифний план (Малюнок 3). Якщо немає – потрібно підключитися до іншого тарифу. Якщо так – вам буде потрібно сучасний ресивер. Як правило, це обладнання надається безкоштовно провайдером. Навіть якщо до цього ви вже користувалися телебаченням того ж постачальника, попросіть оновити застаріле пристрій. Як альтернативний варіант, Ви можете спробувати скористатися програмою Kodi для перегляду IPTV.

Помилка 0 на приймачі Триколор: погана синхронізація із супутником

Якщо проблема, коли з’явилася помилка 0 на приймачі Триколор, не належить до типових, спробуйте скинути настройки до заводських. Для цього:

 1. Зайдіть в меню / настройки ресивера.
 2. Перейдіть в розділ «Система».
 3. Вкажіть «Скидання налаштувань» (Малюнок 4).
 4. Підтвердіть зміни.
 5. Введіть пін «0000».
 6. Вимкніть і увімкніть приймач.
 7. Запустіть нову свій пристрій.

Врахуйте, що функції можуть розташовуватися і називатися по-різному в різних моделях. Після того, як ви обнуліть систему, зможете зареєструвати пристрій повторно і запустити пошук каналів. Для посилення сигналу ви можете спробувати скористатися антеною, яку можливо зробити з підручних засобів.


Малюнок 4. Вікно скидання налаштувань до заводських

Звернення до Служби підтримки

Якщо не виходить безпосередньо до каналу перевірте, чи присутній смарт-карта в приймальнику ресивера і наскільки правильно вона встановлена. Зверніть увагу на інформаційну табличку – на ній вказано, як правильно вставляти картку (Малюнок 5). Також врахуйте, що пошкодити чіп смарт-карти дуже легко, а тому переконайтеся ще і в його цілісності. Відновити таку карту не вийти, тому як вона має індивідуальний номер.


Малюнок 5. Установка модуля сім-карти в телевізор

Примітка: Якщо несправність не входить в розряд гарантійних, буде потрібно купувати обладнання самостійно.

Використовуйте представлені рекомендації, щоб ваше телебачення знову запрацювало без проблем. Якщо не виходить усунути поломку самостійно, зверніться по допомогу до фахівців, які зможуть здійснити точну діагностику проблеми і визначити шляхи її виправлення.

Ссылка на основную публикацию