Центр інформаційних технологій Skillfactory


Центр інформаційних технологій Skillfactory

Світ не стоїть на місці, і кожен, хто бажає розвиватися і навчатися чогось нового, прагне до цього і прикладає максимум зусиль для досягнення цієї мети. Цьому якраз-таки слід компанія Skillfactory, яка вважається центром інформаційних технологій.

Що ж являє собою цей центр? По суті, це школа інформаційних технологій, в якій все навчання відбувається в режимі онлайн. Навчання в цьому центрі дає унікальну можливість незабаром стати справжнім професіоналом міжнародного класу. Крім того, по закінченню IT-вендорів видається престижний сертифікат. Однак крім усього цього, у людини з’являється шанс поміняти і рівень життя.

Одне з головних переваг Skillfactory полягає в тому, що тут може навчатися абсолютно кожен бажаючий, незалежно від його територіального місцезнаходження. З будь-якої точки світу можна буде переймати цінні знання області інформаційних технологій у кращих експертів. Фахівці поділяться сучасними знаннями, які в даний час виявляються необхідними в тих чи інших затребуваних IT напрямках.

Другим важливим перевагою даного центру є наявність першокласних майстрів з великим досвідом роботи і вагомим багажем знання. Велика частина фахівців виявляється громадянами Російської Федерації, однак в онлайн школі викладають також вчителі з країн СНД.

Виходячи з другого переваги, можна виділити і третє. Великим плюсом Skillfactory є те, що навчання тут здійснюється російською мовою. На жаль, чимала частина жителів України володіє лише рідною мовою. Однак у даній ситуації це не стане перешкодою.

Наступне, на чому обов’язково потрібно загострити увагу, це широкий асортимент курсів. Центр інформаційних технологій Skillfactory пропонує своїм клієнтам величезну кількість всіляких курсів. Наприклад, можна пройти навчання по Cisco, VMware, Linux, Microsoft, IP-телефонії, Oracle або розробка програмного забезпечення. При цьому тут варто відзначити, що навчання може бути як платним, так і безкоштовним. При бажанні можна вибрати і таке навчання, за яке не потрібно буде платити. Найголовніше, щоб було бажання розвиватися, отримувати нові знання і застосовувати їх на практиці.

Skillfactory – це щось нове на російському ринку послуг. Поліпшити свої професійні навички або розвинути нові можна миттєво. Мабуть, найскладнішим, з чим можуть зіткнутися учні даного центру, це точне визначення конкретної області, в якій будуть використовуватися нові набуті знання.

Ссылка на основную публикацию