Цікаві факти з життя легендарного хакера Кевіна Митника

Кевін – це популярний хакер, який прославився на всю планету. Його знає кожен початківець і досвідчений програміст. 6 серпня йому виповнилося 50 років. З 38 років геній живе чесно – без комп’ютерних зломів, його фанати подейкують про те, що він допомагає уряду.

Веб-сайт wd-x.ru зібрав з відкритих джерел найцікавіші матеріали з біографії одного з найобдарованіших людей і просто непересічної особистості Кевіна Митника.

Всіх людей, від малого до великого, цікавить питання: скільки він заробив? Зламував чи швейцарські банки і володів чи усіма грошима світу? Адже він міг дійсно спустошити будь-яку фінансову установу.

заробітки хакера

Митник – молоде дарування, він читає програмні коди і мову програмування так само легко, як буквар. Однак він ніколи не мріяв стати мільйонером нечесним способом. Хлопець не був Робін Гудом і ні у кого не крав. Кевін міг зламати будь-яку систему, оскільки в 90-х системи безпеки мали масу вразливостей.

Зате репортер, особливо сильно захопився справою хакера, разом з другом Шимомура написав книгу на реальних подіях «Кіберпанк», де головним персонажем був наш герой. На підставі матеріалу зняли фільм, було багато шуму, в результаті чого журналісти заробили величезні гроші. Дійшло до того, що прокурор, який виступав в суді, написав книгу і теж «зрубав» свій куш.

Митник за «витівки» був позбавлений на довгий час доступу до комп’ютера і будь-яким гаджетам. У нього на очах як гриби з’являлися нові електронні пристрої, розумні девайси і різні операційні системи, але Кевін стримав слово і живе, як законослухняний громадянин.

особливо розшукуваний

Хлопцем займалися не поліцейські, а федеральні служби. Його часто заарештовували, а коли відпускали, з бази пропадали дані про арешти. У 1983 році Кевіна в черговий раз відпустили додому, хакер стер всі дані про судимості і вирішив почати все з нуля. Деякий час виходило давати консультації з комп’ютерної безпеки і бути корисним суспільству. Однак незабаром помер брат. Наш герой взявся за старе. ФБР його додало в список особливо небезпечних злочинців. Підвела хакера тяга до розваг, він зламав захищений комп’ютер фахівця з безпеки заради суперечки, тим самим «засвітив» свій розташування.

Після затримання Митник загрожувало за все його темні «справи» 300 років в’язниці. В результаті йому дали всього 46 тижнів позбавлення волі. При цьому було заборонено користуватися комп’ютером, телефоном і навіть деякими побутовими пристроями.

замість післямови

На тему відомого хакера був знятий фільм «Злом», сам Кевін сьогодні займається питаннями комп’ютерної безпеки, заснував компанію Defensive Thinking Inc, зіграв агента ЦРУ в серіалі “Шпигунка” і написав три книги про діяльність соціальних інженерів.

Ссылка на основную публикацию