Цікаві функції і фішки Google+

Цікаві функції і фішки Google+

Найгучнішою новиною цього тижня, а може бути і місяці, є звичайно запуск соціальної мережі Google+. Не дивлячись на те, що підключення до неї поки здійснюється тільки за запрошеннями, вже досить народу отримало інвайт (запрошення).

Перші мої враження від Google+ вельми позитивні. Гугл об’єднав два своїх не надто вдалих продукту – Wave і Buzz. А мінус на мінус, як відомо, дає Plus. Продукт і справді вийшов цікавий. Google Plus – дуже продумана і, в той же час, не складна, соціальна мережа. Думаю в Твіттері Фейсбуці вже почали хвилюватися.

Сьогодні ми хочемо представити короткий огляд деяких цікавих фішок і функцій цієї соціальної мережі, які допоможуть вам краще в ній освоїтися.

До речі, форматування повідомлення аля-Buzz залишилося і в G +: якщо виділити слово (*) зірочками (*), то воно буде написано жирним шрифтом, а якщо (_) нижнє тире (_), то курсивом. А ще можна виділити (-) мінусами (-), щоб закреслити фразу (Правда закреслення працює з російськими словами дивно, одне -слово- закреслити не можна, в English нормально).

Не у всіх виходить закреслити слово (такі проблеми бувають тільки зі словами написаними кирилицею). Пояснюю як виправити. Потрібно або написати більше ніж одне слово для закреслення (з фразою хоча б з двох слів ніяких проблем не буде), або вставити в слово написане кирилицею, хоча б один латинський символ.

Якщо ви хочете звернутися до людини по імені, то надрукуйте символ “+” (або “@”) ісразупосленегоначінайте писати ім’я людини. З’явиться віконце з підказками з якого ви зможете вибрати потрібного вам людини.

Можна звертатися навіть до людей які не перебувають в ваших колах.

Якщо ви хочете знайти якусь людину в Плюсі, але не знаєте як це зробити, просто зверніться до нього по імені (+ ім’я користувача), а потім перейдіть за отриманим посиланням.

Якщо вам набридли оповіщення на пошту від G +, то пошаманьте в настройках: https://plus.google.com/settings/plus

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати в роботі гарячі клавіші, то можете використовувати клавішу «j» для переміщення вниз по записах і «k» для переміщення вгору. Якщо ви хочете додати коментар, то просто натисніть Enter і можете починати писати.

Для того щоб розшарити фотографію в G +, досить просто перетягнути файл у вікно повідомлення.

Біля кожного запису ви бачите запис відображає категорію доступу до цього запису.

Клацніть за цим посиланням, щоб побачити поіменний список читачів цього запису.

А тут можна подивитися всі ваші соціальні зв’язки із закругленими вами людьми – (http://www.google.com/s2/search/social?hl=ru#socialconnections)

Однією з ключових особливостей Google+ є можливість публікації повідомлень тільки для певних категорій користувачів, в термінології Google – кола. Але ви також можете публікувати записи, які будуть видні тільки певним користувачам.

Для цього в поле Додайте кола або користувачів просто почніть набирати потрібне ім’я.

Пошук по стрічці

Знайдіть людину, з яким ви познайомилися на вчорашній вечірці. Використовуючи вікно пошуку в верхній частині стрічки, можна знайти інших користувачів Google+ і переглянути їх профілі. У процесі введення тексту список можливих відповідників. Якщо ви не змогли знайти потрібну людину в Google+, просто натисніть Enter, і система виконає пошук по користувачах з профілями Google.

Скоро ви зможете виконувати пошук по стрічці прямо через вікно пошуку. Слідкуйте за новинами!

Опубліковані зображення можна редагувати. Для цього клацніть по зображенню, а потім у випадаючому меню Дії в правому нижньому кутку виберіть пункт Змінити фото.

Справа з’явиться панель,

містить кілька налаштувань і фільтрів.

Якщо ви міняли аватарку свого Гуглівского профілю, ще до того моменту як з’явився круглий, то зараз саме час зробити це знову.

З появою G +, все старі аватарки стали виглядати жахливо, тому, перезаліт їх, і все буде ок.

У Google+ так само як і в Gmail є вбудоване вікно чату. Відмінність полягає в тому, що тут можна спокійно змінювати його розмір простим перетягуванням кордонів.

Якщо деяка запис у вашій стрічці отримує багато коментарів, які вас не дуже цікавлять, то ви її можете приховати. Для цього можна скористатися випадає меню біля кожного запису. Тут же можна заблокувати користувачів. Це ж меню біля ваших записів дозволить заборонити коментування або подальший шаринг записи.

Виявляється, саме завдяки Google Plus фотографії розміром до 2048×2048 пікселів і відео до 15 хвилин більше не враховується при завантаженні в Picasa.

Ось ще цікава фішка, якщо клікнути на аватарку в профілі людини який її пару раз міняв, можна побачити попередні з красивою анімацією.

Цікавою функцією Google+ є можливість налаштування свого профілю на відображення різних даних для різних груп користувачів. Наприклад, для співробітників ви можете вказати місце роботи і освіту, а для друзів показати свої захоплення та інтереси, але приховати місце роботи, а для подруг трохи підправити сімейний стан … :). Ви також можете побачити свій профіль очима обраного вами людини.

Тепер, коли ви редагуєте поля вашого профілю, ви можете вибрати хто саме буде бачити ці дані. Можна налаштувати так, що контакти будуть бачити тільки ваші друзі, або тільки сім’я.

По закінченню редагування профілю можна натиснути кнопку «View Profile As» або «Дивитися від імені», щоб побачити свій профіль очима інших учасників.

Якщо в «Sparks» (Темах) вказати певну посилання, то вона стане rss агрегатором

Посилання наведена нижче дозволить зробити ваші кола приватними.

(Https://plus.google.com/me/about/edit/nv)

Що особливо добре в Google+, так це те, що все в одному місці. Простий, зручний інтерфейс без зайвих елементів. Будемо освоювати і застосовувати.

Щоб ще такого вам розповісти?

Для збоченців вже навіть зробили Фейсбучную тему для Google+

розширення Extended Share for Google Plus дозволяє расшарівать свої плюсівська пости в твіттер і фейсбук.

Розширення додає під постом. “Send to ..”

Google plus можна додати в Thunderbird. Для цього потрібно підключити розширення, Google Calendar Tab add-on і натиснути на e-mail у верхній панелі. Дивно, але після цього посилання на Google plus з’явиться автоматично. Натискаємо на неї і отримуємо постійно відкриту вкладку з Google plus.

Google Calendar Tab :: Add-ons for Thunderbird

Tweets +1 – Розширення для браузера google Chrome Tweets +1 (кнопка +1 для Twitter).

Це розширення дає можливість оцінювати записи прямо в твіттері, а також переглядати інші Твіти +1.

Нове розширення для Google Chrome під назвою Color Plus, яке дозволяє змінювати колір верхньої панелі, якщо темні тони вас не влаштовують. Розширення нове і поки є нарікання на його роботу.

Чергове мега творіння G Plus Plus. Розширення для Google Chrome, яке додає іконку ++ в панель розширень браузера. Що робить? При натисканні на неї відкривається віконце G +. Якщо у вас вже в якомусь Табі відкритий G + – ви перейдете до нього. Якщо ви перебуваєте внизу стрічки повідомлень, то натискання на кнопку підніме вас вгору сторінки. Дрібниця, а використовувати можна. Добре б об’єднати з оповіщенням, інакше невиправдано займає місце.

Які цікаві розширення для роботи з Google+ ви встигли випробувати?

Ссылка на основную публикацию