Twitter намагався підтримувати спостережуване зростання користувачів,

Акції Twitter Inc впали більш ніж на 14 відсотків у четвер після того, як платформа для соціальних мереж розчарувала інвесторів зростанням постійних користувачів в реальному часі в другому кварталі.

Незважаючи на свою привабливість серед знаменитостей і громадських діячів, Twitter щосили намагався підтримувати його уважно спостережуване зростання користувачів, навіть коли він вкладає кошти в функції і живий контент, щоб допомогти залучити глядачів і підвищити активність користувачів.

Він знаходиться в жорсткій конкуренції за рекламу доларів з іншими платформами, такими як більший конкурент Facebook Inc і Snap Inc для обміну повідомленнями Snapchat.

Компанія також повідомила про більш широких квартальних чисті збитки і більш низьких доходах і заявила, що не очікує, що її загальне зростання виручки буде рости в другій половині року.

У Twitter було 328 мільйонів середньомісячних активних користувачів за три місяці до 30 червня, без змін у порівнянні з попереднім кварталом. Аналітики очікували 328,8 млн, за даними фінансових аналітиків і аналітиків фірми FactSet.

Акції виросли приблизно на 40 відсотків з середини квітня, оскільки інвестори Twitter зробили ставку на ще один квартал зростання після того, як служба мікроблогів повідомила про додавання 9 мільйонів нових активних користувачів, ніж очікувалося в першому кварталі.

«Якщо ви дійсно не можете прискорити MAU-інтерес, з огляду на щоденні твіти від POTUS, не впевнений, коли захочете», – сказав Майкл Натансон, старший аналітик MoffettNathanson Research, посилаючись на абревіатуру для президента Сполучених Штатів.

Президент США Дональд Трамп (Donald Trump), один з найактивніших політиків в Twitter, кілька разів на день читав в твіттері кілька разів на день з моменту його інавгурації в січні, повідомляє аналітична компанія Zoomph.

«Позитивний внесок в зростання МАУ від поліпшення продукції в другому кварталі було компенсовано нижчими сезонними вигодами і іншими факторами, що призвело до плоского кварталу за квартал», – сказав головний операційний директор Ентоні Ното під час телефонної конференції з аналітиками.

У Сполучених Штатах щомісячні активні користувачі Twitter в першому кварталі знизилися до 68 мільйонів з 70 мільйонів.

Щомісячні активні користувачі, ключові показники ефективності для соціальних мереж, зазвичай розраховуються шляхом підрахунку кількості користувачів, які увійшли в систему і вийшли з системи протягом 30-денного періоду.

Facebook в середу повідомила, що її і без того масивна споживча база продовжувала рости в другому кварталі, при цьому на 30 червня її обслуговування щомісяця збільшилася на 2,01 мільярда чоловік, що на 17 відсотків більше, ніж роком раніше.

До 1:54 П.М. ET, акції Twitter знизилися на 14,2 відсотка і склали 16,84 долара США, після падіння до 16,50 доларів США і скорочення ринкової вартості на суму понад 2 мільярди доларів.
зустрічний вітер

Чистий збиток в Twitter за другий квартал розширився, так як він узяв на себе зобов’язання щодо скорочення вартості в розмірі 55 мільйонів доларів, пов’язане з відчуженням інвестицій, а виручка впала на 4,7 відсотка.

Компанія намагається збільшити виручку через прямі трансляції угод, але в квітні знизилася, коли програла угоду по випуску ігор Національної футбольної ліги США в цьому році на Amazon.com Inc.

Виручка від реклами знизилася на 8 відсотків до 489 мільйонів доларів, але значно перевищила оцінку в 458,1 мільйона доларів.

Чистий збиток Twitter збільшився до 116,5 млн. Дол. США, або 16 центів на акцію, у другому кварталі, що закінчився 30 червня, з 107,2 млн. Дол. США, або 15 центів на акцію, роком раніше.

За винятком товарів, компанія заробила 8 центів на акцію.

Виручка впала до 573,9 млн, вдруге вона впала з дебюту на ринку Twitter в 2013 році.

За даними Thomson Reuters I / B / E / S, аналітики в середньому очікували прибуток в 5 центів на акцію і дохід в розмірі 536,62 млн доларів.

«Вони (доходи і прибуток) як і раніше не вражають, а« побиття »було викликано дуже низькими очікуваннями», – сказав Майкл Пахтер, керуючий директор Wedbush Securities.

Twitter в листі до інвесторів каже, що компанія не очікує, що її загальне зростання виручки покращиться в другій половині 2017 року «через зустрічного вітру в другій половині (близько 75 млн доларів США), пов’язаного насамперед з відстроченими доходами».

Але компанія заявила, що шукає ліцензію на дані, яка, за її словами, є найбільш швидкозростаючою областю продуктів, щоб в майбутньому збільшити прибуток.

    Ссылка на основную публикацию