Тигр 1 в World of Tanks гайд

Легендарні танки, що брали участь у Другій світовій війні, завжди притягували увагу гравців, однією з таких машин є тигр 1 в World of Tanks гайд. Це воістину легендарна машина, перебування якої в ангарі радує любителя гри, але важливо розібратися в його технічних якістю і про потребу прокачування.

Основними характеристиками танка Тигр 1 є не досить потужна броня, а також погано захищена вежа і корпус, крім того, машина має чіткі квадратні форми, що ускладнює нахили. Підсумовуючи все це, можна сказати, що дана техніка може бути пробита навіть танками нижчого рівня.

Але є і плюси, наприклад, Тигр 1 відмінно танки ромбом, якщо поставити танк в укриття під потрібним кутом, це сильно послабить позиції суперника. Великий запас міцності у машини може компенсувати недостатню стійкість броні. За цим показником він може зрівнятися з технікою 8 рівня.

Ну і ще у танка прекрасна динаміка і відмінні швидкісні дані

Основними перевагами Тигра 1 є:

• надійне знаряддя;
• відмінна міцність;
• чудова рухливість;
• хороший огляд.

Недоліками машини можна вважати:

• тонка броня;
• незручна форма;
• високий рівень пошкодження деталей.

Посилити переваги машини можна за допомогою грамотного підбору обладнання. Хороші комплектуючі піднімають ДПМ машини, покращують його параметри і розширюють огляд, потенціал знарядь можна збільшити за допомогою оптики.

Щоб прокачати тигр 1 в World of Tanks гайд, потрібно діяти звичайним способом

При цьому максимально посилюють сильні якості машини, і зменшують вплив його слабких сторін.

Як все німецькі машини, даний танк швидко займається, тому варто придбати для нього автоматичний вогнегасник. Якщо ви маєте достатньо коштів, то вибирайте преміумного спорядження, яке додасть значні Бусто до показників даної техніки.

Гравець, який має в ангарі подібну машину, повинен розуміти, що такий танк можна використовувати не тільки на другій лінії. Навіть при недостатньому захисті корпусу, машина відрізняється високою маневреністю і міцністю, що дозволяє використовувати її під час атаки, особливо при необхідності ведення дій на флангах. Але найкраще застосовувати Тигр 1 для обстрілу чужій території з укриття, це не означає, що машина повинна постійно ховатися в кущах.

Завдяки своїй маневреності вона може проводити стрімкі атаки для захисту флангів.

Звичайно, необхідно ставити танк, таким чином, щоб максимально захистити від ударів противника його корпус. Таким чином, можна з упевненістю сказати, що Тигр 1 машина досить хороша і її варто брати в свій арсенал.

Ссылка на основную публикацию