Тизер-трейлер 3 сезону «Шибайголови» від Marvel і Netflix вже випущений

Настав той довгоочікуваний день, якого так чекали шанувальники телесеріалу «Шибайголова» – Netflix і Marvel випустили тизер-трейлер третього сезону, який був показаний в кінці другого сезону «Залізного кулака». У тізері ми бачимо побитого і забрудненого кров’ю шибайголова у виконанні Чарлі Кокса, який одягнений в костюм ніндзя-месника. Він сидить в темній сповідальні, а на задньому плані подзвін. Виснажений Мердок каже: «Раніше я вірив, що справедливість можна відшукати в суді. І при денному світлі. Однак я помилявся. Темрява реагує виключно на темряву. І правда … Краще померти, як диявол, ніж жити, як Метт Мердок».
Кадр із серіалу «Шибайголова»

Події нового сезону будуть розвиватися після події в кросовері «Захисники», де сліпий борець зі злочинністю об’єднався з іншими супергероями Нью-Йорка, такими як: Люк Кейдж, Джессіка Джонс і Дені Ренд. В кінці серіалу Шибайголова, нібито загинув, коли разом зі своєю колишньою коханою Електрою залишився в печері під будівлею Мідленд Серкл під час вибуху.

Згідно тизер, ми бачимо, що Мердок пережив випробування, хоча і в грубій формі, прийшовши в себе в жіночому монастирі, коли черниці закликали Меггі, вона ж Маргаретт Мердок, мати Метта (героїню зіграє Джоан Воллі).

Крім Кокса та Уоллі, до своїх ролей повернуться Елден Хенсон (друг і партнер-адвокат Метта Фогг Нельсон), Дебора Енн Уолл (Карен Пейдж) і Вінсент Д’Онофріо (Вілсон Фіск, також відомий як Кінгпін).

Кадр із серіалу «Шибайголова»

Вілсон Бетел, також новачок в кіновсесвіту Marvel поки в таємницею ролі, мабуть, підтвердив, що зіграє ворога роду людського Міченого – одного з найбільш смертоносних ворогів Шибайголови, який в коміксах Marvel змушує рогатої супергероя знову пережити горе і найбільші трагедії.

Кокс раніше сказав The Hollywood Reporter, що новий сезон буде черпати натхнення з однією з найвідоміших сюжетних ліній Шибайголови, «Народжений заново», в якій Кінгпін, дізнавшись секретну особистість Шибайголови, систематично знищує і так роздер життя Метта Мердока. Кокс зауважив, що сезон буде лише частково натхненний сюжетною лінією.

Уже підтверджено, що продовження «Шибайголови» вийде в поточному році, проте точна дата виходу ще не була оголошена. А ось попередні сезони можна без проблем подивитися в відмінній якості на потоковому сервісі Netflix в будь-який зручний час.

Ссылка на основную публикацию