У 5 серії «Рівердейла» під назвою «Велика втеча» Вероніка має намір влаштувати Арчі втечу

The CW недавно випустила новий синопсис для п’ятого епізоду третього сезону серіалу «Рівердейл», який буде називатися «Велика втеча». Зрозуміло, опис серії досить розпливчасто, але воно натякає на те, що Вероніка Лодж намагається витягнути свого хлопця Арчі Ендрюса з колонії для неповнолітніх, положення якого тільки посилилося з початку поточного сезону. В епізоді, який був показаний на цьому тижні, Арчі неохоче був завербований в підпільний бійцівський клуб, який незабаром виявився смертельно небезпечним. До кінця серії хлопець вирішив, що йому разом з іншими друзями-ув’язненими, потрібно шукати спосіб втекти, і цікаво, що до цього моменту залишається всього одна серія, яка перенесе нас в 90-е.

Кадр із серіалу «Рівердейл»

Також опис епізоду натякає на те, що Джагхед може занадто глибоко зануритися в світ «Грифонів і Горгула», гру «Г і Г», яка привела до цілого ряду досить моторошних самогубств.

«Однією з моїх улюблених речей не так давно був перший сезон телесеріалу «Справжній детектив», і ми, з одного боку, розповідаємо про подібний ритуальному злочині, яке відбувається в Рівердейлі», – говорить Роберто Агірре-Сакаса, шоураннер проекту. «Ми жартівливо називаємо це підлітковими детективами, зустрічаються з« Справжнім детективом », так як ми бачимо, що Бетті і Джагхед займаються розслідуванням цього насправді тривожного злочину, яке говорить про дуже збоченій історії Рівердейла».

«Жертви вбивств, що відбуваються в сьогоденні, грають в гру, яка називається« Грифони та Горгульї », що є рівердейлской версією Dungeons & Dragons », – продовжив шоураннер. «Наші діти виявляють, що, коли їх батьки вчилися в старшій школі, вони теж грали в« Г і Г », і тоді теж відбулося подібне вбивство».

Кадр із серіалу «Рівердейл»

Синопсис епізоду «Велика втеча» говорить: «Після тижня без контакту з Арчі, Вероніка придумує небезпечний план порятунку хлопця з колонії. Паралельно з цим, Бетті взнає, що Джагхед надто далеко зайшов у своєму розслідуванні «Грифонів і Горгула», і з цього моменту змушена брати участь в гонці з часом, бажаючи його врятувати ».

Режисером епізоду стала Памела Романовськи, а сценарій написали Грег Мюррей і Ейс Хасан.

Прем’єра серії «Велика втеча» відбудеться 14 листопада, а тижнем раніше ми зможемо подивитися епізод «Опівнічний клуб», в якому покажуть молодих батьків головних героїв.

Ссылка на основную публикацию