У 7 сезоні «Стріли» ми побачимо Олівера з культової борідкою Зеленої Стріли

В майбутньому 7 сезоні телесеріалу «Стріла», який ось уже не перший рік виходить на телеканалі The CW, Олівер Куїн виявиться на новій території, а також відпустить бороду. Стівен Амелл, виконавець ролі Олівер Куїна, він же Зелена Стріла, недавно на своїй сторінці в Твіттері поділився фотографією, на якій він відрощує бороду для 7 сезону. Що ж, ми з радістю надамо Вам це фото.

Для деяких шанувальників «Стріли» тема Олівера з бородою стає все складніше. Раніше Амелл натякнув, що ніколи не матиме знаковою борідкою Зеленої Стріли. Однак, як то кажуть, ніколи не кажи «ніколи». Не так давно Амелл, нагадав, що у Олівера вже були волосся на обличчі різної довжини в різний час.

«Я Вам обіцяю, що до кінця серіалу, не обов’язково сезону, Ви все ж побачите Олівера з культової цапиною борідкою», – розповідав Амелл ще в минулому році.

У трейлері до 7 сезону глядачі вже могли побачити як будуть виглядати волосся на обличчі у Олівера – густіша борода і вуса, ніж в минулих сезонах. І, можливо, хтось здогадується, як довго затримається дана рослинність на обличчі головного героя, адже всі ми пам’ятаємо в наскільки скрутному становищі він зараз знаходитися.

This situation is becoming untenable.

– Stephen Amell (@StephenAmell)

В кінці 6 сезону Оліверу довелося визнати той факт, що він ховається під личиною Зеленої Стріли, щоб захистити тих, хто йому дорогий. Дане рішення призвело до того, що в результаті Куїнн довелося здатися і відправиться у в’язницю Суапермакс. Як раніше натякав Амелл, Оліверу доведеться сидіти за гратами довше однієї серії, що може привести до серйозних наслідків для серіального світу.

«Ідея зараз така, що Олівер перебувати у в’язниці, проте, не дивлячись на всю серйозність положення, саме він більш захищений на даний момент, ніж його команда», – говорить Бетт Рікардс, яка зіграла дружину Олівера Фелісіті Смоук. «Решта членів команди також в небезпеці. Там, де знаходяться Фелісіті і Вільям, ми можемо зробити багато, щоб захистити їх ».

«Я вважаю, що це один з моментів, які заплановані на 7 сезон – ми не складаємо, ніби нам гарантовано щось крім цього», – каже Амелл. «Я хочу, щоб вони насправді рухалися вперед, усвідомлюючи, що у нас є певне право і повагу з боку фанатів. Давайте ризикнемо! »

Нам залишається лише дочекатися прем’єру 7 сезону телесеріалу «Стріла», яка запланована на 15 жовтня поточного року.

Ссылка на основную публикацию