У другому сезоні серіал «Втікачі» від Marvel підключиться до КВМ

Перший сезон марвеловского Супергеройське серіалу «Втікачі», який транслюється на Hulu був самостійним проектом, в якому не простежувалася зв’язок з кіновсесвіту Marvel, однак, схоже, що з другого сезону ситуація нарешті зміниться, і глядачі зможуть помітити зв’язок з величезною КВМ.

Раніше в цьому місяці шоураннер проекту Стефані Севадж і Джош Шварц розповіли ЗМІ про майбутній другому сезоні проекту. Коли черга дійшла до питання про зв’язок з кіновсесвіту Marvel, творці без коливань відповіли, що фанати КВМ будуть схвильовані побаченим.

«У нас буде відсилання, в кінці сезону, яка, можливо, стане нашим першим хлібної крихтою, яка поєднала в якійсь мірі наш проект з КВМ», – каже Севадж.

На жаль, ми не зможемо дізнатися наскільки велика ця зв’язок, поки не побачимо нові серії, а вони будуть випущені 21 грудня поточного року. Малоймовірно, що клацання Таноса з кінострічки «Месники: Війна нескінченності», стерши в пил половину населення Землі, позначиться на події серіалу.

Однак «Втікачі» можуть зв’язати з іншим багатосерійним проектом Marvel – серіалом «Плащ і Кинджал». Під час фіналу його сезону серіал Freeform посилався на конкуренцію Роксон з Тоні Старком (Залізна людина) і Дені Рендон (Залізний кулак), поєднуючи його з величезною кіновсесвіту Marvel.

Крім того, що у серіалу «Втікачі» з’явиться зв’язок з КВМ, в ньому також буде більше відсилань до оригінальних коміксах, а також читачі коміксів зможуть побачити героїв з першоджерела.

Коли Щварц запитали, що може з’явитися в новому сезоні, шоураннер згадав, що герої-підлітки знайдуть свою базу з коміксів, а також, що список персонажів поповнитися парочкою нових, вельми популярних, героїв.

«Зрозуміло, ну ось ми знаходимося в хостелі. Ви бачите, що у нас є своя печера кажанів, так що це круто », – говорить він. «Є деякі персонажі, які будуть в книзі, що з’явиться в новому сезоні, і ми дуже схвильовані щодо того, про що, як я вважаю, ми взагалі не можемо говорити».

«Вони реально популярні, чудові персонажі», – додала Севадж.

Нам залишається лише мучитися здогадками про те, кого ми побачимо в новому сезоні «Втікачів», так як творці проекту мають намір зберегти інтригу до прем’єри. У будь-якому випадку, фанати не будуть розчаровані, адже малоймовірно, що серіал стане менш якісним.

Ссылка на основную публикацию