У другому трейлері «Шазама» костюм головного героя буде змінений

У той час, як перший трейлер Супергеройське кінофільму «Шазам», можливо підкорив серця глядачів цього літа, схоже, що один елемент фільму продовжить розвиватися. Джакомо Фарчі, який служить особистим тренером для актора Марка Стронга, що зіграв доктора ТАДЕУС Сивана, недавно продемонстрував через коментар у Інстаграме, що в другому трейлері ми побачимо нову поліпшену версію костюма, який носить Шазам в кінострічці. Зрозуміло, це не повинно було стати занадто великим сюрпризом для шанувальників непохитного Шазама, адже, як актори, так і команда, не приховували, що костюм буде розвиватися в процесі виробництва.
Кадр з фільму «Шазам»

//twitter.com/dceu_chambers/status/1050527012543053824

«Робити костюми непросто. Це, щось на кшталт фарбування кімнати коли ви можете годинами дивитися на крихітні зразки, однак не зможете побачити ефекту, поки це не буде зроблено», – пояснює Девід Ф. Сандберг, режисер картини. «Колір готового костюма не виглядав так, як хотілося, при певному освітленні (при денному світлі), я дуже пізно вирішив поміняти тканину, і не було часу для численних тестів».

«Було кілька варіантів», – каже Сандберг. «І нам довелося міняти речі навіть після того, як почалися зйомки, тому що ми розуміли їх … ми знімаємо першу сцену, і Зак говорить:« Ви знаєте, я не можу правильно рухати руками з цими рукавичками ». Отже, нам довелося виправити це, або, як чоботи продовжували розвалюватися. Ми займалися постійним оновленням і поліпшенням ».

Маючи це на увазі, безсумнівно, глядачі звернуть увагу в другому трейлері «Шазама», який повинен ось-ось вийти, на костюм. В цілому, ми сподіваємося, що шанувальники будуть в захваті від того, що, як очікується, стане унікальним входом в розширену всесвіт DC.

Кадр з фільму «Шазам»

«Це настільки унікальний дорослий персонаж, який з’являється за бажанням дитини, такого ми раніше не бачили», – каже режисер. «Це насправді цікавий фільм, у якого є свій власний стиль».

Розширена кіновсесвіту DC продовжує поповнюватися новими персонажами і це радує фанатів. Ще до кінця поточного року ми зможемо подивитися «Аквамена», дізнавшись більше про історію цього персонажа. Потім 5 квітня 2019 року черга дійде і до «Шазама». В кінці осені наступного року в прокат вийде сіквел «Чудо-жінки», а в лютому 2020 року – «Хижі птахи». А Ви готові дізнатися про деякі супергероїв більше?

Ссылка на основную публикацию