У фільм «Месники 4» можуть бути внесені зміни через звільнення Джеймса Ганна з поста режисера «Вартових Галактики 3

Звільнення Діснеєм Джеймса Ганна призвело до маси суперечок і невдоволення з боку фанатів франшизи «Вартові Галактики», проте наслідки даного вчинку компанії, схоже, тепер торкнуться і інші проекти Марвел. За словами актора Дейва Батісти (зіграв Дракса в «Доглядачів»), який відверто підтримував Ганна після події, проблеми «Вартових» можуть привести до змін в кінофільмі «Месники 4». Як ми знаємо, «Вартові Галактики 3» повинні були вийти після четвертих «Месників». Хоча студія, як подейкують, використовує сценарій Джеймса Ганна для фінального фільму трилогії, він не буде відновлений на посаді режисера, а виробництво картини поки призупинено, оскільки йде пошук режисера, здатного його замінити. Це, ймовірно, призведе до того, що в 2020 році, як планувалося, фільм не потрапить на великі екрани.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Через цю затримку і невизначеності того, що може статися з проектом без Джеймса Ганна, Marvel Studios може змінити історію персонажів франшизи «Вартові Галактики» в майбутніх «Месники». Не так давно Батіста розповів, що можуть бути внесені деякі зміни.

«Ситуація з втратою нашого режисера досить дивна», – говорить Батіста. «Третя частина франшизи насправді зависла в повітрі, і я не маю ні найменшого поняття, що вони збираються робити з цим далі».

«Зараз робота над фільмом припинена, і це може позначитися на долі наших персонажів у продовженні« Месників ». По правді кажучи, я зараз і справді не знаю, що буде далі ».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Хоча сама картина може перебувати в підвішеному стані, Батіста підтвердив, що його героя ми ще точно зустрінемо в четвертій частині «Месників», у нього просто немає впевненості в тому, що буде відбуватися після цього.

«Я знаю, що в кінострічці« Месники 4 »я ще з’явлюся», – сказав він. «Ми вже відзняли більшу частину. Попереду у мене два дні на присмак. Але крім цього, у мене є парочка і справді відмінних сцен, які я сподіваюся, що вони використовують. Але я вважаю, що нам ще належить дізнатися, що вони будуть робити з персонажами ».

Зараз сюжет «Месників 4» знаходитися за сімома замками, і людям, які не мають відношення до виробництва фільму, складно сказати, що буде з «Правоохоронцями» або які зміни відбудуться в їх історії. Точно можна сказати лише те, що звільнення Ганна стає всій більшою проблемою для Marvel.

Ссылка на основную публикацию