У фільмі «Месники 4» ми дізнаємося, що ж так лякає Неймовірного Халка

     • Гуморист ти у нас тут.Еслі почне бити лівою рукою то рукавичка від Халка давно зламалося і камені покалечіт.Вообще-то досить «камінь» надіти, вже защіщён.Так ж силу отримує використовуючи камень.У самого Халка маса м’язів і вага йому навіть вогонь ніяк неповліяет і чим там Танос всего.Да є перевага нескінченність у каменю, просто вони б один одного пошарпали весь корабель досить довго до тих пір поки неутратіт сил хтось із ніх.Лібо фільм погано доробили, або у самого режисера бабки невистачило щоб грамотно зняти фільм.Едіннственно що, навіть хв УТА немає легко Халку поставив на місце, це вже смешно.Так ж було всього 1 камінь у Таноса, коли вперше зустрів Халка.І ніж там тобі всього лише один камінь допоможе здолати Халка, давно б Халк одним ударом Таноса відправив у космос.Так ж Халк цього Тора розірвав би на часті.Етот камінь фіолетовий просто знищує все живе, а не керує наприклад тяжіння \ літати і т.др..Посмотрі фільм «варти галактики», навіть проста людина витримати довше всіх, через купа нерви в органах без проблем здолавши камня.Теперь уяви у Халка? Звичайно може Обід або перетворити в попіль, але це знадобитися час, ніж спопелити звичайного человека.Еслі чого то упустив, поправте тему

 • Що ви несете. Відчуття, що-ви забули, що це кіновсесвіту і вона сильно відрізняється від коміксів. Перше в кіновсесвіту у каменів немає ніяких пасивних здібностей. По крайней мере, у каменю сили точно немає можливості давати невразливість своєму власникові, інакше Тоні Старк не подряпати б щоку Таноса.
  Далі, згадаємо, що Танос без каменів сили наваляти всьому корпусу Нова та уделал Ксандер. Так само варто згадати, що Халка сильно пофіксити в Месники: у нього немає можливості, чим більше він злиться, тим сильніше стає, інакше, його б нізащо не уделал б Халкбастер.
  Далі, так Халк 2 роки бився на арені, але ми пам’ятаємо, що він слабкий на розум, і складно засвоює старий досвід, він тільки починає розвиватися і поєднувати свій розум з розумом Бенера, що в підсумку призведе до Професора Халку.
  Так само згадаємо, що Танос найсильніший представник раси титанів. Згадаймо, що Танос служив Кул Обсідіан, а він за силою дорівнює Халка. Ну і по фільму видно, що Халк намагався взяти люттю і силою, а Танос був більш технічним і спритним, плюс ми бачили, що він був сильнішим Халка фізично, коли відірвав його руки від себе.
  Ну і згадаємо, що в вартових галактики говорили: що у всесвіті немає нікого більш могутнім Таноса.
  Хоча Я думаю Халк в фазі Руйнівника світів уделал б і Таноса і ще якогось ЦЕЛЕСТИАЛ типу Его.
  Ну і останнє, хтось писав, що каменю сили на вбивство однієї людини треба було багато часу, а Халк більше і т.д.

Ссылка на основную публикацию