У Gmail змінився дизайн вікна складання листів


У Gmail змінився дизайн вікна складання листів

Компанія Google внесла невелика зміна в дизайн свого сервісу електронної пошти Gmail. Тепер складати повідомлення користувач зможе не в основному вікні веб-інтерфейсу, а в окремому спливаючому, по типу того, як зараз реалізований дизайн чатів Google Talk.

Дане нововведення, на думку Google, підвищить зручність роботи з веб-версією пошти, так як користувачу, щоб прочитати нові листи або подивитися чернетки, не доведеться закривати вікно складання повідомлення.

Нове вікно створення листів хоча і менше попереднього, але, на думку Google, воно максимально використовує доступну площу. Користувачеві доступні всі часто використовувані інструменти для створення і форматування листи.

Новий інтерфейс вікна складання повідомлень в Gmail почне з’являтися у користувачів з сьогоднішнього дня.

Пишіть листи і відповідайте на них по-новому

Тепер Gmail став ще зручніше і простіше! Зосередьтеся на листі, а не на функціях інтерфейсу.

 • швидко. Пишіть листи, не відкриваючи нових вікон.
 • просто. Інтерфейс став ще лаконічніше.
 • зручно. Перевіряйте пошту і пишіть кілька листів одночасно.

Спробуйте!

Натисніть кнопку написати, а потім виберіть новий інтерфейс поруч з кнопкою “Ярлики” у верхній частині вікна. Поки ми вдосконалюємо Gmail, старий інтерфейс як і раніше буде доступний.

Якщо ви захочете скористатися функцією, якої ще немає в оновленому Gmail, перейдіть на колишню версію в будь-який час. Для цього виконайте такі дії:

 1. натисніть написати.
 2. Натисніть на значок ще  в нижній частині вікна, поруч з кнопкою “Видалити чернетку”.
 3. Оберіть Старий інтерфейс.

Нове вікно створення повідомлення

Не обов’язково писати листи в великому вікні Gmail. Натисніть кнопку написати, щоб відкрити маленьке вікно в нижній частині екрана. У ньому доступні наступні функції:

 • одержувачі. У це поле можна ввести адреси електронної пошти одержувачів. Хочете відправити лист різним адресатам? натисніть копія і Прихована копія. Адреси можна перетягувати з одного поля в інше. Щоб видалити одержувача, натисніть “x”. Щоб переглянути відомості про нього, наведіть курсор миші на адресу електронної пошти.
 • форматування тексту. Натисніть на значок і додайте форматування тексту. Наприклад, можна змінити розмір шрифту, зробити його напівжирним або похилим, підкреслити текст, а також додати маркований список. Це можна зробити і за допомогою швидких клавіш. Щоб дізнатися потрібне сполучення клавіш, наведіть курсор миші на будь-яку кнопку. Налаштування вирівнювання і відступу можна задати, натиснувши на значок вирівнювання.
 • прикріплення файлів. Натисніть на значок, щоб вкласти файли в лист. Щоб відкрити меню налаштувань, наведіть на значок курсор миші.
 • вставка змісту. Наведіть покажчик миші на значок і додайте в лист фотографії, посилання, смайли і заходи з Календаря Google. Відкриється таке ж меню, як для прикріплення файлів.
 • видалення чернетки. Натисніть на значок кошика і видаліть недописаний повідомлення.
 • Додаткові функції. У меню представлені різні інструменти. Наприклад, ви можете перевірити орфографію, відключити форматування тексту, надрукувати лист, додати ярлики або прикріпити оригінальні вкладення. Функції, виділені сірим кольором, поки неактивні.
 • Розмір вікна. Вікно автоматично підлаштовується під обсяг тексту. Якщо ви хочете збільшити його, натисніть на середній значок в правому верхньому куті панелі. Тоді чернетку відкриється в новому вікні. Щоб зменшити або закрити вікно, скористайтеся відповідними значками. При закритті чернетку автоматично зберігається. 
 • збереження. Невідправлені листи тепер зберігаються автоматично. Тому ми позбулися зайвої кнопки “Зберегти чернетку”. Повідомлення про те, що лист збережено, з’явиться поряд із кнопкою “Видалити чернетку”. Набраний текст не загубиться, навіть якщо ви закриєте вікно.
 • Відправлення з іншої адреси. Щоб відправити лист з іншої адреси (наприклад, робочого), встановіть курсор в поле “Кому:”, натисніть “Від:” і виберіть потрібну адресу.

Відповідь і пересилання: що змінилося?

Ми вдосконалили деякі функції, доступні при пересиланні і відповіді на лист. В цілому ці вікна виглядають так само, як вікно створення повідомлення. Але є і унікальні новинки:

 • вибір одержувачів. Змінити список адресатів можна у відповідному полі при відповіді на лист.
 • Тип відповіді. Натисніть на стрілку поруч з ім’ям адресата і виберіть “Відповісти”, “Відповісти всім” або “Переслати”.
 • Тема. Щоб змінити тему повідомлення, натисніть на стрілку поруч з ім’ям одержувача і виберіть “Створити окрему бесіду”.
 • Відповідь в листі. Щоб переглянути оригінал листа під час відповіді, знайдіть значок “Показати зміст” і натисніть на нього.
Ссылка на основную публикацию