У GTA V з’явився вид від першої особи

Проект GTA V являє собою одну з найпопулярніших ігор сучасності. Релізу цього проекту багато хто очікував з нетерпінням. Однак, приємні сюрпризи не закінчилися. Адже, як і обіцяли розробники, вони будуть супроводжувати контентом гри до тих пір, поки вони будуть цікаві геймерам. У цьому їм допомагають і ентузіасти. Так, сьогодні стало відомо про те, що тепер в кат-сценах буде використовуватися вид від першої особи.

Кадри з GTA V

Для комп’ютерної версії гри вийшла нова модифікація, яка дозволить гравцеві використовувати геймплей від першої особи, а також дивитися кат-сцени очима свого героя. Відзначимо, що подібна можливість була спочатку доступна в проекті, відразу після релізу. Однак, більшість гравців розповідали про те, що їм вкрай незручно стежити за ситуацією, коли система в автоматичному режимі постійно перемикається між видами від першої особи і третьої особи в кат-сценах.

Відразу після того, як модифікація стала доступна, розробники цього нововведення поспішили відзняти кілька відеороликів, які наочно продемонструють, наскільки їхня робота буде корисна для любителів цього проекту. Експерти відзначають, що при можливості спостерігати за кат-сценами очима свого героя, геймер більше занурюється у віртуальний простір, починаючи відчувати себе тією самою людиною, яким він керує в грі.

При перегляді роликів можна не помітити, що деякі сцени осяває яскраве світло, тоді як в інших освітлення стає приглушеним. Однак, як виявилося, розробники модифікації просто намагалися зробити ролик максимально якісним і грали з освітленням, щоб кадри отримували більш вигідний ракурс.

GTA V – це гра, розроблена в жанрі пригодницького бойовика, який дає можливість гравцям насолоджуватися чудовим відкритим світом. Всі основні дії відбуваються в одному зі штатів Америки. Головний герой, в пошуках поваги і визнання, вплутується в різні неприємності. І головне завдання геймера, допомогти герою досягти наміченого результату і, при цьому, залишитися в живих. Більшість завдань пов’язані зі злочинною діяльністю, включаючи перестрілки, вбивства, погоні і крадіжки. Полюбився багатьом мультиплатформенна серія ігор дає геймеру повну свободу дій, однак, присутній і сюжетна лінія.

Ссылка на основную публикацию