У Kate Mobile не працює невидимка! – Техніка та інтернет

Величезна кількість користувачів соціальної мережі Вконтакте відвідували свою сторінку через додаток Kate Mobile. Дана розробка дозволяла сидіти в вк в режимі оффлайн. Розробники останнім часом впроваджують різні нововведення, як результат невидимка пропала.

Всюди чути обурення: в Kate Mobile не працює невидимка! Будь ласка, поверніть все, як було! Звучить дуже забавно. Тільки уявіть, якимись змінами в соціальній мережі (десь там в інтернеті) можна змусити величезна кількість людей нервувати. В руках власників Vk важіль впливу, пряма і безпосередня влада. Ось, що означає 21 століття!

Останні новини, стосовно Kate Mobile! По секрету скажу Вам, що нічого толком не змінилося!

За повідомленнями офіційної групи Kate Mobile: в обмеженому режимі повернули Оффлайн. Після запуску ви невидимка. Як тільки оновлюєтеся, тобто заходите в Повідомлення, Новини і т.д. стаєте онлайн.

Подібні викиди, як я вважаю, роблять з однієї причини. По суті-то нічого не змінилося. Просто зараз виходити в мережу з Kate Mobile перестане колосальне число користувачів. Тому творцям по-любому треба вказати на переваги свого застосування, інакше все пропало.

Підтримка Вконтакте про нововведення

Змін було кілька. Статус «Online» відображається точніше. Раніше при виході з вк ми бачили напис: користувач заходив 15 хвилин назад. Тепер уже не 15, а 5 хвилин тому, що, безумовно, радує. Про невидимці вище вже було прописано, повторюватися не будемо. Агенти підтримки хочуть донести до всіх власників акаунтів в Вк, що їх соціальна мережа є відкритою. Створена вона для дружнього спілкування та приховування статусу online вони ніколи не схвалювали. Подібної функції було визначено рано чи пізно зникнути.

Поради, яким можна піти!

Цілком ймовірно вам незвично, але з часом все налагодиться. Навіщо вам потрібна невидимка? Якщо не бажаєте відволікатися на що приходять смс, то просто відключіть повідомлення. Чи не хочете спілкуватися з іншим користувачем, тоді у вас є можливість заблокувати його. Вконтакте виступає за чесність в спілкуванні і дуже сподівається, що ви будете дружити з людиною і не грати з ним в хованки. І остання порада вже від команди даного порталу: відвідуйте соціальні мережі рідше, зрозуміло, якщо ви не займаєтеся важливими справами там. Час швидкоплинно і краще ловити моменти в реальному житті і щиро насолоджуватися ними! У цьому правда, дорогі друзі.

Ссылка на основную публикацию