У «Месники» 4 герої знайдуть нову зброю, здатне вбити Таноса

У минулому фільмі Танос істотно прорідив лави супергероїв і не тільки, однак глядачі твердо переконані, що тим, хто вижив героям вдасться виправити дану помилку в майбутній картині. Ми чули вже безліч теорій про те, що нас чекає в «Месники 4», і парочка з них насправді варта уваги. Напевно відомо лише те, що голими руками з Божевільним Титаном розправитися не вийде, а це значить, що героям Землі доведеться знайти зброю, здатне його вбити. Як ми пам’ятаємо, гном Ейтрі з Нідавелліра зіграв істотну роль в третіх «Месники», а також створив чимало могутніх артефактів, з якими ми стикалися в картинах кіновсесвіту Marvel. Навіть після того, як цінності Ваканди і її технічний прогрес були розкриті, Ейтрі як і раніше є одним з найбільш цінних союзників супергероїв, який цілком може допомогти перемогти воєначальника.
Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Останній гном – саме той, хто створив Рукавичку, в яку Танос вставив Камені Нескінченності. Якщо взяти до уваги деякі версії подальшого розвитку подій, то Месники можуть спробувати дістатися до всіх шести артефактів раніше, ніж це зробить воєначальник, але не варто забувати, що для того, щоб їх використовувати, знадобитися Рукавичка. Однак не будемо забувати, що тепер у Ейтрі немає рук, тому малоймовірно, що йому вдасться створити нову Рукавичку. Так що Месники будуть змушені відшукати альтернативний спосіб використання Каменів.

Деякі фанати вважають, що лише Грім-сокира, виготовлена ​​Ейтрі саме для цього, здатна вбити Божевільного Титана. Не варто забувати, що вона несприйнятлива до сили Каменів. Хоча недавно з’явилося в мережі зображення подвійний сокири натякає на те, що останній гном може створити її для Керол Денверс в четвертих «Месники». Можливо, нова зброя буде навіть могутніше, ніж Грім-сокира. Але поки можна лише гадати, які здібності отримає даний сокиру.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Також не виключено, що в майбутньому картині з’явитися інша зброя, виготовлене гномом. Наприклад, це може бути щит, виготовлений для Кепа, або ж стріли, якими скористається Соколине око. Але, якщо взяти до уваги той факт, що в минулому Нідавеллір був населений справжніми професіоналами, можна припустити, що є якесь зброю, про який ми навіть не підозрюємо.

До того ж, не варто виключати, що сам Танос обзаведеться новим двостороннім мечем величезних розмірів, який ми вже бачили раніше. І нехай раніше нам не доводилося бачити його з цією зброєю, все може змінитися в «Месники 4». Але давайте не будемо забувати про те, що ми не знаємо напевно вижив Ейтрі після знаменитого клацання воєначальника.

І відповіді на багато питань будуть отримані в кінці весни наступного року, коли нарешті відбудеться довгоочікувана прем’єра фільму «Месники 4».

Ссылка на основную публикацию