У «Месники 4» можуть з’явиться друзі Тора – Корг і Валькірія

Як ми пам’ятаємо, в Війні нескінченності полягло чимало хороших героїв і всі ми розраховуємо, що в кінострічці «Месники 4» багато хто з них будуть повернуті. Поки достеменно нічого невідомо про події наступного фільму і повернення героїв, які звернулися в попіл, однак недавно з’ясувалося, що один з них напевно буде фігурувати в четвертих «Месники». Днями з’явилися нові фотознімки з акторами, які зараз знімаються в сіквелі «Війни нескінченності», зроблені в Атланті. Саме там на даний момент проходять дозйомки фільму, якого з нетерпінням чекають фанати. Так, на фото можна побачити Тессу Томпсон, яка зіграла в третьому фільмі про Торі Валькірію. Спочатку вона своєму інстаграмме виклала фото з Крісом Хемсвортом в «Історіях». Під фотографією красується підпис «До побачення, Лондон».

Кадр з фільму «Тор: Рагнарек»
Кадр з «Історії» Тесси Томпсон »
Кадр з «Історії» Тесси Томпсон »
Фото зі сторінки Боббі Холланда Хантона

Трохи пізніше Боббі Холланд Хантон, каскадер, виклав фото з декількома акторами франшизи і залишив під ним схожу підпис: «Привіт, Атланта».

Знайомство з Валькірією відбулося в кінострічці «Тор: Рагнарек», де вона зіграла далеко не останню роль. Кінцівка кінострічки плавно перетекла в третіх «Месників». Але, варто зауважити, що на самому початку Війни нескінченності ми побачили Бога Грому, його брата Локі і навіть вмираючого Хеймдалля, а ось ні Валькірії, ні коргі на екрані помічено не було.

Творці франшизи запевнили шанувальників, що персонажам вдалося вижити, просто цього не показали. Однак у фанатів кіновсесвіту Marvel все ж є деякі сумніви з цього приводу. Однак, на превеликий жаль, поява актриси на зйомках картини ще не дає гарантії її появи в самому фільмі.

Кадр з фільму «Тор: Рагнарек»

Так, пару днів назад в Лондоні проходили зйомки нової версії фільму «Люди в чорному», в якому Тесса Томпсон і Кріс Хемсворт грають головних героїв. Не виключено, що актриса просто захотіла в свій вільний час відвідати зйомки четвертого фільму про Месників, де знімається її колега.

Цікаво, що раніше вже з’являлася інформація про те, що Тайка Вайтіті, який поставив фільм «Тор: Рагнарек», а також озвучив нового товариша Тора коргі, теж був помічений на додаткових зйомках продовження Війни нескінченності. Це може говорити, як про те, що в «Месники 4» ми зустрінемося з коргі, так і про те, що він просто опинився там з інших причин.

Відповіді на всі питання обов’язково будуть отримані, і станеться це 3 травня наступного року, коли вийде кінострічка «Месники 4».

Ссылка на основную публикацию