У «Месники 4» можуть з’явиться і інші лиходії, крім Таноса

Творці кінострічки «Месники 4» роблять все можливе, щоб не допустити просочування інформації щодо майбутньої картині, до прем’єри якої глядачі вже рахують дні. Але фанати не припиняють уважно стежити за всіма можливими витоками, які можуть пролити світло на майбутні події. І шанувальникам таки вдалося вивудити щось нове, щодо четвертих «Месників», і, можливо, їм навіть вдалося дізнатися, що Танос стане не єдиним лиходієм в картині. Так, джерелом інформації стала недавно вийшла новела «Танос: Зайнятий Титан» (в оригіналі – Thanos: Titan Consumed), автором твору є Баррі Ліга. Так, твір став першою спільною роботою автора з Marvel Studios, і цілком може мати пряме відношення до третім і четвертим «Месників». У виданні описаний флешбеки з минулого картини, в якому показано знайомство Божевільного Титана і Гамори. Крім того, в книзі є опис того, як душа Таноса здійснила подорож після того, як він клацнув пальцями, «збалансувавши Всесвіт».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Однак найбільш цікавою стала кінцівка книги, де воєначальник зустрічається з невідомим, але вкрай могутнім істотою, відомим як Віщає знання (Lorespeaker). Варто зауважити, що дана істота може зіграти важливу роль у четвертій частині «Месників». Воно дало натяк на те, що існують лиходії, які куди страшніше Таноса.

Зустрівшись з даними істотою, воєначальник з’ясовує, що віщає знання відомо про все, що відбувається, і він розповідає Божевільному Титану всю істину про Каменях Нескінченності. Той задає питання, чому ніхто раніше не використовував їх все, і йому відповідають. Хранитель каже, що всі артефакти перебували в надійних місцях, де їх ніхто не повинен був знайти, так як вони мають величезну силу. З цієї причини Целестіали і Інші, ті, що викликають страх у самих Целестіалов, доглядали за ними здалеку.

Целестіали

Цікаво, що всі знання, якими володіє Віщає знання, актуальні для кінематографічної всесвіту Marvel, а це значить, що все сказане ним про більш небезпечних істот, що володіють небаченим могутністю, теж може бути правдою. Клацання, досконалий воєначальником в минулих «Месники», міг привернути зайву увагу, і піддати Всесвіт небезпеки. Дістати артефакти можуть захотіти Інші, і воєначальник сам не в змозі їм протистояти. Крім цього в майбутній картині може з’ясуватися, що Целестіали не є вимерлим видом, як ми думали після подій сиквела «Вартових Галактики», а значить вони все ще небезпечні для тих, що вижили.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Новела, про яку йде мова в даній статті, була готова ще до того, як Війна нескінченності вийшла в прокат, і, відповідно, творці «Месників 4» могли багато чого змінити. Крім цього, давайте не будемо забувати, що Marvel Studios вже висловлювалася про те, що їх тісну співпрацю з автором новели, ще не означає, що його твір вважається каноном кіновсесвіту Marvel.

Ссылка на основную публикацию