У «Месники 4» ми знову зустрінемося з Старійшиною Всесвіту Колекціонером

У Війні нескінченності Танос був готовий йти на будь-які жертви, щоб дістатися до Каменів Нескінченності, якими інкрустував свою Рукавичку, яка перетворила його в украй могутня істота. Зрозуміло, віддавати настільки вагомі артефакти по своїй волі ніхто не збирався, проте Божевільний Титан був вкрай наполегливий. так, один з Старійшин Всесвіту, відомий як Колекціонер, був полонений воєначальником, що ми мали можливість споглядати, але ніхто не знає, що сталося з ним після, і чи зберіг Танос йому життя. Бенісіо Дель Торо, який зіграв персонажа в «Доглядачів Галактики», другому «Торі» і третє «Месники», вирішив не тримати глядачів у невіданні і розповів про долю Колекціонера. За словами актора, Колекціонер не тільки живий, але і з’явитися в сіквелі Війни нескінченності.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Вище сказане означає, що Божевільний Титан не тільки не став вбивати Колекціонера, а й тому пощастило пережити легендарний клацання, який забрав життя половини населення Всесвіту. Що ж, тепер ми знаємо про ще одному персонажі, який з’явитися в кінофільмі «Месники 4».

Раніше шанувальники кіновсесвіту Marvel побачили лише ілюзію Старійшини Всесвіту, який був викрадений воєначальником. Саме з цієї причини глядачі могли лише здогадуватися, що сталося з Колекціонером насправді. Якщо взяти до уваги той факт, що на долю персонажа не було ні найменшого натяку в «Месники: Війні нескінченності», більшість фанатів вважало, що Танос розправився зі своїм бранцем після отримання бажаного артефакту.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»
Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Зараз складно сказати, як виживання Колекціонера позначиться на майбутніх подіях кінострічки «Месники 4», але не варто виключати, що він може стати в нагоді героям Землі, оскільки володіє знаннями про те, де знаходяться найдавніші артефакти, і про них самих. Однак не варто виключати, що він може бути задіяним в тих сценах, коли Месники відправляться в минуле, або ж, наприклад, у флешбеках. Але не варто забувати, що недавно ми вже говорили про те, що в кінострічці «Месники 4» подорожей в минуле не буде, як сказало джерело, нібито працював над картиною.

Також недавно з’ясувалося, що російському глядачеві не доведеться чекати прем’єру четвертої частини «Месників» до 2 травня наступного року, так як вона була перенесена на 25 квітня.

Ссылка на основную публикацию