У «Месники 4» нас чекає повернення однієї з жертв божевільного титану

Не так давно один з телеведучих мав можливість поспілкуватися з актрисою, що знімалася в Війні нескінченності, і зміг дізнатися дещо, що дуже зацікавило фанатів кіновсесвіту Марвел, які примудрилися витягти з її слів спойлер до кінофільму «Месники 4». так, в третьому фільмі про героїв Землі прийомну дочку Таноса Гамору зіграли дві акторки (що, власне, не дивно, адже ми бачили не тільки доросле Гамору, але і в дитячому віці). Дорослу версію Зеленокожій инопланетянки зіграла Зої Салдана, а ось більш юну – Аріана Грінблатт. З Аріаною ми зустрічаємося, коли божевільний титан згадує першу зустріч з малятком Гамора, на рідній планеті якої він влаштував геноцид. Актриса взяла участь у телепередачі «Танці з зірками. Діти ». Ведучий відразу ж поспішив поставити Аріани провокаційне запитання: «Чи повернеться в четвертих« Месники »молода Гамора?» Дівчинка не розгубилася і відповіла досить по-дорослому: «Що ж, щоб дізнатися відповідь, Вам доведеться подивитися фільм, як і в ситуації з іншими кінофільмами Marvel». Подібний відповідь ведучий знайшов дотепним, однак фанати примудрилися побачити в сказаному натяк.
Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

На думку фанатів, Грінблатт зіграє Гамору в юному віці не тільки в «Месники 4», а й в інших кінокартинах кіновсесвіту Marvel. Цілком можливо, що ми зустрінемося з нею в третіх «Доглядачів Галактики», якщо їх все ж знімуть.

Раніше вже говорилося, що Зої Салдана повторить свою роль в четвертій частині «Месників», і сама актриса підтвердила факт своєї присутності на зйомках. У минулому фільмі вона стала жертвою Таноса, який використовував її для отримання Каменя Душі. Тепер же глядачі ламають голову над тим, в якому вигляді відбудеться повернення Гамори в майбутній картині – в одній зі сцен, що описують минуле, в спогадах Зоряного Лорда або ж героїня все ж буде відроджена, всупереч більшості теорій, які стверджують, що її повернуть тільки в більш пізніх фільмах.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

У Війні нескінченності юна Гамора з’являлася двічі – знайомство з воєначальником і сцена, що розгортається в Камені Душі після клацання. В останньому випадку вона задала Танос питання – чи стояв результат всіх тих жертв? Не виключено, що в сіквелі Війни нескінченності божевільний титан знову зіткнеться з нею, про що свідчать слова Аріани.

Переконатися в цьому ми зможемо тільки навесні наступного року, коли фільм «Месники 4» виявиться в прокаті.

Ссылка на основную публикацию