У «Месники 4» нас чекає вторгнення Скруллов, грунтом для якого став клацання Таноса

Подивившись фільм «Месники: Війна нескінченності», глядачі були здивовані, що в підсумку перемогли не герої Землі, а їх противник – воєначальник Танос, який всього одним клацанням стер півжиття у Всесвіті. Це відразу ж наштовхнуло на думку, що це явно ще не кінець, тим більше, що жертвами клацання стало і безліч супергероїв. Зрозуміло, що вижили Месники це так не залишать і постараються все виправити. Однак є й ті, кому це положення речей може бути цілком на руку – інопланетної раси істот, з якими ми познайомимося ще до прем’єри сиквела Війни Нескінченності в кінострічці «Капітан Марвел». Як Ви вже могли здогадатися, мова йде про Скруллов, які будуть введені в кіновсесвіту Marvel в фільмі про Керол Денверс. Прибульці можуть прийняти абсолютно будь-який вигляд, що ускладнює їх виявлення, крім того, вони можуть вже бути серед нас. Так як Скруллов планують захопити безліч світів, геноцид Таноса їм, як не можна на руку. Тепер вони без проблем можуть зайняти місце тих, хто увійшов в число стертих, і використовувати цю перевагу для досягнення власних цілей.
Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Коли божевільний титан клацнув пальцями, йому в голову навіть думка не прийшла про те, що таким чином він дає Скруллов простір для маневру. Якщо в більшості випадків Скруллов доводитися докласти масу зусиль для впровадження в ряди ворога, то тепер, коли навколо панує хаос і нікому невідомо достеменно, хто був стертий, а хто вижив, Скруллов можуть зайняти місце абсолютно будь-якого персонажа, і винуватити їх буде практично неможливо.

І подібний поворот сюжету не позбавлений логіки, на те є відразу кілька причин. Ну, для початку варто врахувати, що творці фільму «Месники 4» залишать наслідки таносовского клацання відчутними, повернувши тільки парочку стертих. Також ввівши Скруллов-маніпуляторів, автори зможуть об’єднати масу картин лише даними мотивом, і підготувати публіку до інших істотних змін. Ну і, врешті-решт, тепер стає ясно, чому Скруллов не вирішили ввести в кіновсесвіту Marvel раніше, і чому вони не атакували нашу планету пару фільмів назад.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Деякі теорії припускають, що у Скруллов і Капітана Марвел був укладений договір, але також не виключено, що вони просто чекали слушній нагоді для того, щоб приступити до дії, а божевільний титан просто зробив їм чудовий подарунок.

Так, фанати вважають, що практично всі супергерої, що не були показані після того, як Танос клацнув пальцями, могли насправді увійти в число стертих, і саме ними прикинутися Скруллов. Протягом тривалого часу глядачі будуть перебувати в невіданні на рахунок того, чи вижили: Валькірія, Вірджинія Поттс, Хепі Хоган, тітка Мей, Корг і інші персонажі MCU.

Що ж, приготуйтеся познайомитися зі Скруламі вже на початку весни 2019 року, адже саме тоді відбудеться прем’єра кінострічки «Капітан Марвел», а ось «Месники 4» вийдуть тільки в травні того ж року.

Ссылка на основную публикацию