У «Месники 4» Шури зіграє головну роль у перемозі над Таносом

Теорії про подальший розвиток подій в кінофільмі «Месники 4» не припиняють з’являтися. Однак в той час, як найбільш популярні теорії фанатів припускають, що Людина-мураха вчиться подорожувати в часі або квантовому світі, або ж Доктор Стрендж возиться з Каменем Часу, нова версія натякає на те, що Шури, молодша сестра Чорної Пантери, є ключем до перемоги для команди Месників. Відвідувач Reddit з ніком hockeytalkie в минулі вихідні представив унікальну теорію, подібних до якої раніше не було. Відповідно до даної версії в кінострічці «Месники 4» Шури візьме на себе обов’язки Чорної Пантери після втрати Т’Чалли, і її церемонія представлення призводить до великого відкриття.
Кадр з фільму «Чорна пантера»

Пам’ятайте, як в «Чорній пантеру» Т’Чалла і Кіллмонгер ставали королями? Вони вирушали в подорож, під час якого зустрічалися з мертвими родичами в Долині Предків, що були представниками попереднього покоління. Нова теорія припускає, що Шури теж треба буде пройти через це, однак вона не зустріне на тому боці того, кого шукає.

Так, основні запаси серцевідного квітки були знищені Кіллмонгером в середині фільму «Чорна пантера», проте ми знаємо, що Шури – найрозумніший персонаж кіновсесвіту Marvel. Цілком можливо, що вона зможе щось відтворити ця рослина, або якимось чином знайде спосіб відправитися в Долину Предків.

Добравшись туди, вона спробує відшукати Т’Чаллу в надії з’ясувати, що сталося з її трагічно загиблим братом. Проте, відшукати його їй не вдасться, так як в дійсності він не помер. У всякому разі, не в традиційному сенсі.

Кадр з фільму «Чорна пантера»

Божевільний титан говорив, що усунуті ним життя вбиті не будуть, замість цього вони «просто перестануть існувати». Це призвело до припущення, що жодне з істот, які були звернені в пил, насправді не мертві, і багато теорії припускають, що всі вони заточені Камені Душі.

Коли Шури зрозуміє, що її брата немає в Долині Предків, вона зрозуміє, що він живий, і його можна повернути. Завдяки даному прозріння Месники виникає питання про місцезнаходження своїх близьких.

У даній теорії предостатньо дірок, особливо якщо врахувати, що все це залежить від того чи зможе Шури знайти шлях в Долину Предків без серцеподібного квітки. Однак новина про те, що в фільм буде додано більше Ваканди, змушує задуматися про правдивість теорії.

Ссылка на основную публикацию