У «Месники 4» стертих можуть повернути не за допомогою подорожей в минуле

Прем’єра четвертої частини «Месників», яка завершить десятирічну історію кінематографічної всесвіту Marvel, все ближче, а значить, теорій стає все більше. Однак більша частина версій подальшого розвитку подій, запропонованих фанатами, заснована на подорожі в часі. Хоча знайшовся все ж один шанувальник, який відшукав досить цікаву альтернативу, для якої не доведеться вирушати в минуле. Один з користувачів порталу Reddit, підписаний як filopj, не поділяє думку тих фанатів, що переконані, що героїв Землі чекає подорож в минуле, адже це може зробити смерті супергероїв в Війні нескінченності менш значущими. Він вважає, що є інший спосіб, який більше пов’язаний з Камінням Нескінченності, а не з поверненням назад в часі, що брати Руссо, можуть не захотіти робити.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

«Тепер вам варто заглибитися в те, на що здатні артефакти, вам належить дізнатися, що Камінь Душі здатний воскресити мертвих, а Камінь Розуму дає можливість контролювати вчинки іншого», Пише фанат. «Ви, мабуть, здогадуєтеся, до чого я хилю. Я думаю, що Божевільний Титан поверне до життя тих героїв, які стали його жертвами, і скористається одним з названих раніше Каменів для отримання контролю над ними, зробивши їх своїми поплічниками. При бажанні він також може скористатися Каменем Сили для збільшення власних сил. Також Камінь Сили може посилити вплив Каменя Розуму. Вони можуть допомогти утримати Месників, бажаючих вкрасти Камені Нескінченності ».

«Це поверне всіх стертих, і зробить крутий поворот. Єдиний спосіб зруйнувати заклинання – або знищити Камінь Розуму, або викрасти його, що буде непросто. Коли персонажі вийдуть з трансу, ми побачимо всіх тих героїв, на яких натякав Себастіан Стен ».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Наприкінці минулого картини Танос виглядав задоволеним своєю роботою, а це може піти проти його початкових планів – стерти половину всесвіту.

«Добре, можливо, що не та частина, в якій він стер половину всесвіту», – каже filopj. «Але не забувайте, що Рукавичка була істотно пошкоджена і зачепила самого Таноса. Це говорить про те, що в «Месники 4» він не буде також сильний, як в Війні нескінченності. Якщо купка незнайомців може практично перемогти Божевільного Титана з чотирма каменями, то добре продумана атака Месників практично прирікає його. Він потребує якоїсь допомоги, так як Рукавичка пошкоджена. Зрозуміло, у нього все ще досить сил. Незважаючи на те, що він все ще сильний, навряд чи він зможе ще раз клацнути пальцями ».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Безумовно, дана теорія цікава, і могла б вирішити питання з подорожами в часі. Зрозуміло, всі ми бачили кадри зі зйомок, на яких відображена нью-йоркська битва, що натякає на подорож в минуле, але не виключено, що вони були зроблені спеціально для того, щоб ввести глядачів в оману.

А що ви думаєте з приводу вище викладеної теорії? Поділіться своїми думками з нами!

Ссылка на основную публикацию