У «Месники 4» Танос буде убитий і вже відомо хто це зробить і як

У кінофільмі «Месники 4», який вийде на екрани в кінці весни, фанати кіновсесвіту Марвел нарешті зможуть побачити фінальну сутичку між божевільним титаном Таносом, одним клацанням звернули в пил половину життя у Всесвіті, і що залишилися героями Землі. зрозуміло, у кожного вижив є вагомі підстави для ненависті до воєначальника, тому напевно в майбутньому фільмі вони спробують перемогти його, а також повернути всіх тих, хто попрощався з життям в Війні нескінченності. Що ж, і ми готові Вам розповісти про те, хто саме і як зможе здолати Таноса.
Кадр з фільмів «Месники: Війна нескінченності» »

Залізна людина

Залізна людина

Так як у Старка є вельми вагомі причини ненавидіти божевільного титану, глядачі переконані, що саме він стане ключем в перемозі над Таносом, а також стане тим, хто в підсумку розправиться з ним. Стрендж не просто так доклав максимум зусиль, щоб Старк вижив, так як на нього покладена найважливіша місія. Так, Верховний Маг залишив цінні знання, продемонструвавши силу, якою володіє воєначальник. Тепер Тоні зробить все, щоб поквитатися з божевільним титаном, а також підготуватися до нової зустрічі з ворогом.

капітан Марвел

капітан Марвел

Ще до того, як в кінотеатрах з’явиться четверта частина «Месників», фанати зможуть ближче познайомитися з Керол Денверс, що є найбільш могутнім супергероєм Землі. Якщо вірити деяким теоріям, їй цілком вистачить сил, щоб перемогти Таноса самостійно, і це пояснює те, що саме їй послав повідомлення в останній момент Нік Ф’юрі. Ось тільки багато шанувальників впевнені, що вона не буде тим, хто переможе воєначальника, так як зробить це інший герой, у якого є причини мстити титану.

Доктор Стрендж і Камінь Часу

доктор Стрендж

Численні теорії будувалися на тому, що план Верховного Мага може зіграти ключову роль у подіях майбутнього фільму. Так, згідно з кількома фанатським версіями, Стрендж прокляв Рукавичку Нескінченності, знищивши її і зачепивши самого Таноса, зробивши його слабкіше. Також є теорії, які припускають, що чарівник замкнув божевільного титану в петлі часу, звідки той не зможе вибратися. Так, Стрендж цілком міг подбати про те, щоб герої Землі змогли здолати Таноса в майбутньому фільмі.

Небула

Небула

Ми вже чули раніше, що у Небули є якесь діло з татком, яке треба завершити. Так, Карен Гіллан вже дала натяк на те, що Небула, найімовірніше, вступить в бій з божевільним титаном, який приходиться їй батьком. В результаті Небуле вдасться вбити свого горе-батька, але не без допомоги героїв Землі.

червоний Череп

червоний Череп

Забравши на Ворміре Камінь Душі, божевільний титан в буквальному сенсі слова дарував Червоному Варту, який був охоронцем артефакту, свободу. Варто зауважити, що Червоний Череп багато років вів полювання на Камені. Не виключено, що він продовжить полювання на них, тим більше, що він має в своєму розпорядженні цінною інформацією про речі, що за допомогою яких зможе вийти на Таноса, заставши його зненацька.

Грім-сокира

Грім-сокира

Лише нової зброї Бога Грому вдалося в Війні нескінченності нанести серйозні пошкодження божевільному титану, а також чинити опір силі всіх артефактів, зібраних Таносом. Деякі фанати вважають, що Ейтрі, гном, який виготовив зброю і Рукавичку, навмисне наділив Грім-сокиру опором Каменям, а також зробив її здатною вбити воєначальника. Найголовніше – зробити це може не тільки сам Тор.

Ще одна Рукавичка Нескінченності

Кадр з фільмів «Месники: Війна нескінченності» »

З огляду на той факт, що на Нідавелліре збереглися креслення Рукавички, цілком можливо, що вдасться виготовити копію артефакту, правда, скористатися нею зможе тільки той герой, який має величезну силу. І цим героєм може стати Капітан Марвел. А зібрати всі Камені можна, відправившись в минуле і випередивши Таноса.

Божевільний титан сам скасує клацання

Кадр з фільмів «Месники: Війна нескінченності» »

Деякі фанатські теорії припускають, що Танос сам зрозуміє, що зробив помилку, убивши єдину людину, який був йому доріг, і захоче все повернути назад, пожертвувавши собою. Знаючи, що так буде, Стрендж не заважав воєначальнику збирати Камені Нескінченності, розуміючи, що це в підсумку призведе героїв Землі до перемоги.

Воєначальник виявився в пастці в квантової світі

квантовий світ

Цілком можливо, що божевільного титану так і не вдасться вбити в майбутньому фільмі, тому герої знайдуть альтернативний варіант – обдурити його. Так, ті, кому пощастило вижити, разом зі Скоттом Ленг з’ясують, що Рукавичка Нескінченності не працює в квантовому вимірюванні, і вмудряться його туди заманити. Потім вони скинуть його артефакт, залишивши лиходія в пастці, а самі повернуться в реальний світ і постараються відродити тих, хто загинув.

Що ж, нам не залишається нічого іншого, окрім як чекати прем’єру фільму, адже тільки тоді ми зможемо дізнатися, що станеться насправді. А відбудеться вона 3 травня наступного року.

Ссылка на основную публикацию