У «Месники 4» Таноса чекає вирішальна сутичка з однією з героїнь фільму

Фанати не припиняють стежити за новинами і оновленнями на сторінках зірок кінострічки «Месники: Війна нескінченності», розраховуючи першими дізнатися нові подробиці майбутніх «Месників 4». Актори ж, в свою чергу, не припиняють дражнити шанувальників компрометують постами на своїх сторінках, продовжуючи підігрівати інтерес до фільму. І зовсім недавно одна з актрис, задіяних в зйомках четвертої частини «Месників», дала глядачам привід для роздумів. Всі ми розуміємо, що в майбутній картині трапиться вирішальна битва з божевільним титаном, і, цілком ймовірно, на бій з Таносом вийде героїня, яка ледь не стала однією з його жертв в «Війні нескінченності».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

На даний момент актори беруть участь у додаткових зйомках фільму, і Карен Гіллан, яка зіграла небуло, не стала винятком. Нещодавно вона зробила нову публікацію на своїй сторінці в Інстаграме, яка заінтригувала фанатів. Так, Гіллан поповнила свою історію непростим робочим графіком, виклавши скріншот зі свого телефону, на якому можна побачити безліч будильників, які передують зйомок. Також актриса написала, що має намір вирішити незакінчені справи зі своїм батьком.

Запис зі сторінки Карен Гіллан

Зрозуміло, всі ми прекрасно розуміємо, що Небула – рідна дочка воєначальника і зведена сестра Гамори. Так, пост Гіллан можна розцінювати, як натяк на те, що її героїня збирається помститися рідному таткові за те, що він убив її сестру, а також половину життя у Всесвіті.

Ми раніше вже були свідками поєдинку Таноса і Небули в третій частині «Месників», а раніше воєначальник полонив героїню і тримав на своєму зорельоті, піддаючи тортурам протягом тривалого часу, так він хотів вивідати у неї, де захований Камінь Душі. На Титані Небула зустрілася з деякими героями Землі і Правоохоронцями Галактики, щоб разом з ними битися з Таносом.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Після перемоги божевільного титану і його знаменитого клацання, Тоні Старк і дочка Таноса стали єдиними, хто вижив на Титані. В майбутньому фільмі вони зроблять все для того, щоб потрапити на Землю.

Фанати, які уважно дивилися фільм, вже неодноразово акцентували увагу на тому, що Небула вижила неспроста, адже, якби смертельно поранений Залізна людина залишився б один, йому було б складніше покинути Титан.

Однак не варто забувати, що це всього лише припущення, а перевірити ми його зможемо не раніше 3 травня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию