У «Месники 4» Всесвіт врятує Танос, а не команда Месників

Приготуйтеся познайомитися з новою теорій про майбутні події кінострічки «Месники 4», висунутої фанатами. Варто зауважити, що на цей раз нас чекає щось досить нове. Як ми знаємо, більшість шанувальників поділилося на два табори: одні впевнені, що Танос влаштував справжній геноцид і є найжорстокішим тираном, інші ж – вважають його мало не рятівником планети. За попередніми прогнозами одного з фанатів, в майбутній картині ми станемо свідками того, як божевільний титан буде рятувати Всесвіт від остаточного знищення, в чому йому вже раніше допоміг Доктор Стівен Стрендж, який навмисне завадив Месників перемогти в битві, що проходила на Титані.
Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Згідно нової теорії, нам варто поглянути на події третього і четвертого фільмів про Месниках трохи з іншого боку. Так, Танос виявляється не так безнадійний, як всі ми вважали, адже в дійсності він рятує Всесвіт, і про це стало відомо Найбільшому Магу Доктору Стрендж, коли на Титані він переглядав варіанти майбутнього.

Дізнавшись, що може статися, Стрендж зробив все, щоб не дати героям Землі зробити жахливу помилку і приректи всіх живих істот у Всесвіті на вірну смерть. Також саме з цієї причини він віддав божевільному титану Камінь Часу. Найімовірніше, Стрендж бачив, що Месники можуть приректи Всесвіт на загибель, знищивши артефакт.

Деякі фанати, які уважно дивилися фільм, вважають, що Найбільший Чарівник Землі говорить про порятунок Всесвіту, однак рятівниками не є Месники. Так, Стрендж приходить до висновку, що клацання, досконалий Таносом, принесе менше шкоди, ніж знищення одного з Каменів Нескінченності.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

І з цього моменту він робить все, від нього залежне, щоб цього не допустити. Завдяки тому, що воєначальник отримав Камінь Часу, він зміг також дістатися і до Каменя Розуму, знищеного Вандою.

Схоже на те, що Стрендж створив сприятливі умови для того, щоб божевільний титан зміг зібрати повну колекцію Каменів і зробити свій знаменитий клацання, даруючи шанс на виживання хоча б половині жителів Всесвіту. У Війні Нескінченності пояснювалося, що Камені Нескінченності допомагають зберігати баланс усієї світобудови і знищення одного з них може привести до катастрофи.

Однак не варто вірити в цю теорію беззастережно, адже вона може і не відповідати дійсності. А ось 3 травня 2019 року, коли відбудеться прем’єра кінострічки «Месники 4», ми все самі дізнаємося.

Ссылка на основную публикацию