У новій версії Dropbox стало зручніше ділиться своїми файлами і папками


У новій версії Dropbox стало простіше ділиться своїми файлами і папками

Днями, а точніше 23 квітня мене дуже порадувала нова версія Dropbox, правда вона ще не стабільна. А саме в новій версії Dropbox тепер є опція шаринга публічних посилань на файли прямо з локальної машини.

Тепер за допомогою хмарного сервісу Dropbox можна ще простіше обмінюватися зі своїми друзями вашими фотографіями, документи і іншими файлами.

До сих пір, для того, щоб поділитися файлом за допомогою даного сервісу досить помістити його в папку Public і вибрати пункт “Copy public link” з контекстного меню.Для файлів з інших папок дана опція була недоступна, однак в останніх тестових білдах починаючи з версії 1.3.39 (який ви як зазвичай встановлюєте на свій страх і ризик) ця опція з’явилася. Більш того, тепер можна розшарити не тільки конкретний файл, але і всю папку, а для перегляду інформації як і раніше не потрібно бути залогіненним в Dropbox. (Незабаром цю опцію включать і для стабільних білдів Dropbox)

І так, давайте поспіль. Що ж потрібно зробити, щоб випробувати свіжу функцію.

Перш за все необхідно завантажити з офіційного Dropbox полследній тестовий білд десктопного клієнта за посиланням www.dropbox.com/release_notes.

Зверніть увагу що ви повинні вибрати саме «Testing builds», як це показано на малюнку вище. На момент написання цієї статі вже доступний білд 1.3.43.

Завантажуєте собі свіжий білд, і зрозуміло устанавлівете його. Якщо все пройшло успішно переконайтеся в наявність пункту «Get link», клікнувши по будь-якого файлу або папці в межах батьківської папки Dropbox.

Після натискання цієї посилання ваш основний браузер автоматично відкриє сторінку з заданим контентом. Для сумісних файлів працює попередній перегляд, для інших доступні опції «Завантажити» або «Додати з свій Dropbox».

Так само хочу звернути ваші увагу. При створенні посилання на папку містить фото або відео вони будуть відкриватися вполноекранном режимі.

Ваші друзі і сім’я можуть перейти за вашими посиланнями для перегляду фотографій і відразу смотретьдомашнее відео онлайн.

(Картинка клікабелье)

Раніше для того, щоб поділитися з кимось файлом на Dropbox, доводилося створювати «загальні» папки, або надавати частковий доступ до свого облікового запису. Ці можливості як і раніше будуть корисні, якщо користувачеві знадобиться ділитися даними з великою кількістю людей.

Власне все, пробуйте на здоровье.Тем, хто використовує Dropbox головним чином для синхронізації файлів між особистими пристроями дана можливість навряд чи здасться важливою, проте шанувальникам share жити стане помітно легше.

Ссылка на основную публикацию