У пошуках російських проксі


У пошуках російських проксі

«Полювання» на російські проксі буває з різних причин. Комусь потрібно завантажувати якісь файли з російських сайтів або дивитися певні канали через інтернет. Бувають потрібні вони і власникам компанії, щоб знизити корпоративну навантаження з мережі. А кому-то просто потрібно забезпечити собі анонімність і для цього змінити IP-адресу.
Працює будь-який такий сервер по одній і тій же схемі. Спочатку йде запит з ПК нема на сайт, а на спеціальний проксі-сервер. Там обробляється запит і відправляється на веб-ресурс. Потім відбувається зворотна ланцюжок: відповідь надходить на цього посередника, а той перенаправляє його на комп’ютер. Відрізняються російські проксі тим, що розташовуються на території України. Але є і певні труднощі.
Коли йдеться, наприклад, що портал відкритий лише для жителів України, мається на увазі певні провайдери. У них є договір з хостером даного ресурсу про безкоштовну передачу трафіку. Тобто проксі зобов’язаний розташовуватися на території Російської Федерації. Також варто враховувати, що великі провайдери України розділилися на кілька спільнот – створили пірінгових угоду.
Оскільки ці спільноти конкурують один з одним, вони не обмінюються безпосередньо інформацією. Тому якщо людина користується послугами провайдера з однієї групи, доступ до ресурсів іншого провайдера він отримує не безпосередньо. Спочатку запит йде за кордон, а потім «повертається» назад. Виходить, що для цього веб-ресурсу відвідувач вважається іноземцем. Тому інтернет всередині країни поділений на кілька зон, обмін трафіком всередині яких відрізняється відносно невисокою вартістю.
Зрозуміти, що пропонується російський проксі, вийде за кількома ознаками. Перший – це відношення до Російської Федерації. На допомогу прийдуть спеціальні програми, які підкажуть, до якої країни належить певний проксі сервер. Є і програми, здатні ділити список по країнам. При необхідності можна знайти індивідуальні проксі і користуватися ними.
Потім треба визначити, чи вийде за допомогою конкретного проксі завантажити файли з веб-ресурсу. Відмінний варіант – перевірити список проксі на придатність. Звичайно, спершу необхідно залишити лише росіяни. Потім в браузері треба прописувати по черзі кожен з них і пробувати дістати музику або фільм. Зазвичай набирається «претендентів» не більше десятка.

Ссылка на основную публикацию