У Windows Store з’явився Killer Instinct

Microsoft говорила про кроссплатформенную Геймінг ще за часів Vista, але до сих пір ця ідея залишалася просто красивим побажанням. Однак, з новою Windows 10 вона збирається матеріалізуватися.

Вчора в Магазині Windows з’явилася перша по-справжньому мультиплатформенна гра від Microsoft, яка до того ж доступна абсолютно безкоштовно (хоча є вбудовані покупки). Йдеться про файтинг під назвою Killer Instinct. Це одна з стартових ігор для Xbox One, що з’явилася разом з консоллю в 2013 році. Тепер вона доступна і у версії для Windows 10, але повністю сумісна з консольним варіантом. Таким чином, якщо ви вже встановили гру на ваш Xbox One, все збереження, всі зроблені покупки і всі ваші успіхи будуть доступні і під Windows 10.

Говорячи про, справжніх мультиплатформових проектах, Microsoft згадувала кілька ігор, які перебувають в стадії активної розробки. Згодом робота над Fable Legends була зупинена, тому що компанія порахувала, що проект не буде мати комерційного успіху. Pinball FX2 все ще очікує системної підтримки мультіплатформенності, а реліз Gigantic кілька разів переносився і, за останніми даними, має відбутися в серпні цього року.

Насувається потенційний мега хіт Quantum Break також обіцяє повноцінні можливості для кроссплатформенной гри. Microsoft навіть дасть покупцям версії для Xbox One безкоштовну копію для ПК. Але так як новий проект від фінської студії Remedy все ще не доступний, честь називатися першою мультиплатформенной грою належить саме Killer Instinct.

Гра доступна тільки для Windows 10 – попередні версії операційної системи не підтримуються. Крім того, завантажити її можна тільки з офіційного Магазину Windows – ви не знайдете гру в Steam або інших подібних сервісах електронної дистрибуції.

Цілком ймовірно, що в рамках майбутньої конференції Microsoft Build 2016, до початку якої залишається всього кілька годин, ми дізнаємося більше подробиць про майбутні плани компанії щодо мультиплатформенной підтримки.

QR-Code Developer: Microsoft Studios
Price: Безкоштовно+

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию