uLogin – віджет авторизації через соціальні мережі

Активні користувачі Інтернет, що беруть участь в обговореннях на блогах і форумах, помітили тенденцію поширення «швидкої авторизації». Такий спосіб увійти на сайт більш кращий, що не вимагає від користувача введення особистої інформації. Всі дані беруться автоматично з вибраного онлайн сервісу, на якому Ви зареєстровані, частіше одна з соціальних мереж.

Цим методом авторизації стали користуватися і вебмастери, які розробляють свій веб сайт на WordPress/ Практичне рішення, особливо, для блогів без реєстрації, але з можливістю коментування – пару кліків і відвідувач увійшов, як зареєстрований користувач.

uLogin – віджет авторизації через соціальні мережі

Існує не мало плагінів, які реалізують «швидку авторизацію», одним з популярних, є «Loginza» і «uLogin». Перший має більш гнучкі можливості вбудовування на сайт, буде корисний для проектів з обов’язковою реєстрацією. другий «uLogin»Навпроти, більш легкий, не має зайвих налаштувань.

uLogin – плагін WordPress, надає авторизацію на блозі за коштами безлічі популярних соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter, Однокласники, Вконтакте та інші. Автоматично, після активації, виводить відповідний блок у формі коментарів, а також в стандартній формі входу WP.

Установка плагіна «uLogin» проходить стандартно, шляхом інструментарію розділу «Додатки». Клацаємо пункт «Додати новий» і в пошуку вводимо назву плагіна: uLogin – віджет авторизації через соціальні мережі Після тиснемо «Enter»І під результатом натискаємо« Встановити ». Кілька секунд і інсталяція завершена, натискаємо «Активувати» і йдемо знайомитися з настройками плагіна.

На відміну від більшості доповнень, «uLogin» додає сторінку опцій в розділ «Модулі», а не «Параметри» (Налаштування). Тому, навівши курсор на «Модулі», переходимо в новий підрозділ.

uLogin plugin settings – сторінка налаштувань

 

Опції «uLogin» містять мінімальний набір параметрів, якого достатньо для виведення актуальних онлайн сервісів:

  1. Widget type: – вид відображення віджета. За замовчуванням «Bigpanel» – великі іконки з кнопкою діалогового меню.
  2. Panel providers: – набір актуальних сервісів, іконки яких будуть виводиться в віджеті. За замовчуванням доступні: vkontakte, odnoklassniki, mailru, facebook. Через кому можна додати інші, наприклад «, twitter».
  3. Menu providers: – пункт виведення кнопки діалогового меню зі списком інших сервісів.
  4. Requested fields: – набір параметрів для авторизації на блозі. За замовчуванням складається з імені та прізвища користувача, адреси електронної пошти, фото для аватарки (first_name, last_name, email, photo).
  5. Optional fields: – набір необов’язкових полів авторизації. За замовчуванням вказано «номер телефону» (phone).
  6. Labeltext: – текст який буде виводитися перед віджетом. Вкажіть відповідне повідомлення для відвідувачів.
  7. Update- кнопка для збереження внесених змін. Після того як Ви заповнили поля вище, не забудьте натиснути «Update »для застосування до віджету.

Щоб перевірити відображення «uLogin »на сторінках, увійдіть або зареєструйтесь як гостя. Відкрийте сайт в іншому браузері і перейдіть до форми коментарів. На початку, перед стандартним списком полів WP, з’явиться панель віджету «uLogin ».

замість післямови

Залежно від провайдера (онлайн сервісу) для авторизації може знадобитися кілька етапів входу. Щоб прискорити процес заздалегідь авторизуйтесь в соціальній мережі через яку плануєте зробити вхід на сайт.

Зручність «швидкої авторизації» для блогу очевидно, вона не тільки оптимізує процес реєстрації відвідувачів, але і функціонально прив’язує фотографію в якості аватарки користувача.

Ссылка на основную публикацию