Unarc.dll код помилки 12: чому відбувається вирішення проблеми

Не завжди установка комп’ютерних ігор або модов відбувається гладко, і вже існує цілий ряд помилок, які виникають частіше за інших і безліч гайдів, як можна це виправити. Однією з популярних проблем визнається «Unarc.dll», пов’язана з розпакуванням позначеного файлу.

Через це установка переривається на самому початку процесу, а зрозуміти, в чому причина порушень розархівації, досить складно, адже повідомлення про помилки зазвичай містять тільки нам інформацію про те, значення яких належить знайти самостійно.


Малюнок 1. Зовнішній вигляд Unarc.dll помилки 12 при установці гри

Також ця помилка нерідко виникає при установці патчів і ріпаку, і в цьому випадку має код 12. Причини появи unarc.dll з кодом помилки 12 і методи її виправлення можна знайти в цій статті.

Чому unarc.dll повернув код помилки 12

Сама помилка Unarc.dll зазвичай виникає через те, що ці архіви неможливо розпакувати коректно, тому що не збігається контрольна сума архіву, зазначена в параметрі CRC, і фактична (Малюнок 2).

Існує три причини, через які ця помилка виникає найчастіше:

 1. Процес розпакування порушений. Наприклад, з ним не справляється програма-архіватор. Таке нерідко трапляється, якщо початкова архівація проводилася з використанням нестандартних програм.
 2. Архів з файлами виявився пошкоджений. Цей варіант не варто перевіряти в першу чергу, тому що часто з самим файлом все в порядку.
 3. Проблеми з реєстром.

Далі в статті буде розглянуто, які заходи можна буде зробити, щоб виправити «unarc.dll повернув код помилки 12» для кожної з причин, а також що робити, якщо жодна з причин не опинилася підходящої.


Малюнок 2. Вікно unarc.dll з кодом помилки 12

Рішення проблеми

Способів, за допомогою яких можна виправити Unarc.dll 12, безліч і застосовувати їх потрібно в наступному порядку:

 1. Перевірити наявність і установку програм архіваторів. Якщо на комп’ютері їх немає або стоять нестандартні, то широко використовуваний WinRar або WinZip все ж буде потрібно (Малюнок 3).
 2. Переконатися, що отриманий архів з Unarc.dll і Isdone.dll викачаний з перевіреного джерела.
 3. Перевірити відгуки користувачів, зазвичай, якщо щось не встановилося, вони відразу про це повідомляють.
 4. Переконатися, що при завантаженні не виникало проблем з системою і підключенням до Інтернет, що могло стати причиною його неповної скачки і пошкодження. Якщо це відбувалося або є підозри – краще завантажити заново.

Після того як файл перевірений і викачаний повністю, можна спробувати встановити його своїми силами за допомогою спеціальних програм. Найчастіше до цього способу вдаються, коли система просто не може виявити скачаний файл.


Малюнок 3. Можливі приклади розв’язання помилки при установці

Тоді видобувається програма на зразок DLL Files Fixer, встановлюється, а потім виконується наступний алгоритм:

 1. Запустити програму.
 2. Перейти у вкладку для установки DLL бібліотек.
 3. У рядок пошуку вбити назву тієї, що потрібно встановити.
 4. Почекати результатів. Якщо файл не буде знайдений, то установку можна буде продовжити в автоматичному режимі.
 5. Почекати кінця установки.
 6. Перезапустити комп’ютер.

У цієї програми є функція перевірки, чищення і виправлення реєстру, що теж може виявитися корисним при виникненні помилки Unarc.dll або Isdone.dll 12 (на Windows 10).

Установка архиватора для коректної розпакування

Неполадки архиватора WinRar і WinZip є частою причиною, чому архіви Unarc.dll НЕ розпаковувати. Це дивує багатьох користувачів і викликає недовіру, тому до цієї причини звертаються в останню чергу і даремно.

Примітка: Тому при виникненні подібної помилки, рекомендується, в рядах перших спроб її виправити, перевстановити архіватор або завантажити ще один і спробувати використовувати його. Крім зазначених вище, не варто забувати і про 7-Z.

Заміна файлу unarc dll

Один з кодів повертає помилку failed CRC check – це найпопулярніший, 12. Зазвичай він позначає, що зламаний не файл всередині архіву, а він сам. Тому ще один метод лагодження помилки Unarc.dll 12 при установці гри або модів до неї – зміна файлу архіву. До нього користувачі вдаються нерідко і таке рішення цілком логічно. Адже коли файл пошкоджений, чому б не спробувати добути інший, не поламаний (Малюнок 4).


Малюнок 4. Повторне архиватора для заміни файлу

На жаль, цей варіант не спрацьовує, тому що проблема найчастіше в самій системі, а не файлі. Напевно є щасливчики, яким дивом це допомогло, але в переважній більшості випадків помилку це не виправить. Максимум, чого можна домогтися – це зміни номера помилки, що створює ілюзію якогось прогресу, але по суті їм, не є.

Неполадки з оперативною пам’яттю

Виправити процес, що повертається кодом Unarc.dll, можна також через виправлення неполадок в оперативній пам’яті. Причому робити це потрібно не через інтернет, а фізично, витягуючи деталі з системного блоку.

Якщо в комп’ютері використовується кілька планок, можна витягати кожну по черзі і пробувати запускати процес установки заново. Можна спробувати використовувати слоти, які не використовувалися раніше.

Планки пам’яті піддаються реанімації, якщо протерти контакти і прибрати з них накопичилася пил. Перед цим обов’язково потрібно вимкнути ПК через Пуск, а будь-які дії робити з обережністю, тому що пошкоджені компоненти точно затягнуть процес установки гри на ще більш тривалий час. Також планки можна перевірити за допомогою програми Memtest86 +.

Інші методи усунення помилки Unarc.dll

Якщо всі запропоновані раніше тут варіанти не спрацювали, можна спробувати ще кілька непопулярних. Вони спрацьовують, але рідше попередніх.

Іноді проблема виявляється в найменуваннях файлів і папок, через які пролягає шлях до точки установки. Іноді програми-установники насилу працюють з кириличними символами, тому бажано, щоб в адресі їх не зустрічалося.

Ще одна причина виникнення помилки “decompression failed” під час встановлення ігор або модів – малий файл підкачки. Тоді його розмір варто збільшити в налаштуваннях операційної системи:

 1. Відкрити рядок виконання через Win + R.
 2. Задати команду sysdm.cpl.
 3. Натиснути “Додатково” в “Advanced”.
 4. Знову вибрати “Додатково”.
 5. Натиснути на “Свій розмір” (Малюнок 5).
 6. У першому полі нічого міняти не потрібно, а в другому вказується розмір оперативки в мегабайтах. Для цього гігабайти множаться на 1024.
 7. Після введення нового значення потрібно підтвердити зміни.
 8. Перезавантажити ПК.

Ці зміни потрібно вносити обережно, тому що занадто маленькі або великі значення призведуть Windows до повної поломки. Тому ніяких інших значень, крім тих, які обчислюються в цьому алгоритмі, краще не вводити.

Останній з непопулярних способів – перевстановити Microsoft Visual C ++ 2010. Іноді тільки ця програма і потрібна, щоб виправити помилку. Інсталятор є на офіційному сайті Microsoft.


Малюнок 5. Установка розміру файлу підкачки

Як можна було помітити за кількістю методів вирішення проблеми з Unarc.dll або Isdone.dll, помилка ця не така вже страшна, як може здатися на перший погляд. Просто потрібно приділити їй час, повозитися з настройками і тоді один із способів, запропонованих в цій статті, спрацює.

Якщо виконувати все за інструкціями, набратися терпіння і уважно звертати увагу на виникаючі помилки, а точніше пояснення до них, ймовірність успіху з їх рішенням зросте в рази. А наступного разу Unarc.dll з кодом помилки 12 може і не виникнути зовсім.

Ссылка на основную публикацию