Unroll.me: тепер управляти розсилкою набагато простіше


Unroll.me: тепер управляти розсилкою набагато простіше

Якщо у вас є свій і-мейл аккаунт, то, напевно, ви вже підписані на розсилку новин з різних джерел, будь то форум, Twitter, Facebook або будь-яка інша компанія або сервіс. В результаті папка з вхідними повідомленнями просто переповнюється. Увійшовши в свою електронну пошту після тижневої перерви, в першу чергу вам доводиться займатися видаленням всіх розсилок, чи не так? 

 Упорядковувати свої розсилки може виявитися не самим приємним заняттям, але зовсім не обов’язково. У даній статті ми розповімо вам, як вирішити цю проблему за допомогою веб-додатки під назвою Unroll.me.

Початок роботи з Unroll.me

Щоб розсилка більше не доставляла вам ніяких незручностей, перейдіть на головну сторінку Unroll.me, виберіть свого і-мейл провайдера і натисніть «Далі».

 

Потім вас попросять відкрити Unroll.me доступ до свого облікового запису на Google. Натисніть «Дозволити».

 

Після того, як доступ буде надано, ви опинитеся на домашній сторінці програми. Перше, чим воно займеться – це просканує всі ваші і-мейл підписки.

 

Управління своїми і-мейл підписками

На головній сторінці Unroll.me ви можете ознайомитися зі списком своїх і-мейл підписок. 

 

Що ж все-таки робить Unroll.me? Воно поміщає все підписки в спеціальне вхідне повідомлення, куди вони згодом будуть приходити, минаючи ящик зі звичайними вхідними повідомленнями. Отже, тепер вся розсилка буде зберігатися в спеціально відведеному місці. 

Відкривши цей і-мейл, ви побачите список підписок з детальним описом кожної з них. 

 

Щоб відкрити лист з розсилкою новин, досить просто клацнути по ньому. Ви будете направлені на сайт Unroll.me, де знайдете сам зміст і-мейла.

 

Як налаштувати отримання оновлень

На головній сторінці Unroll.me знайдіть графу «Час отримання» і виберіть зручний для вас. 

Відмовитися від підписки

Ви легко можете відмовитися від будь-якої і-мейл підписки. Для цього потрібно всього-на-всього клікнути на кнопку «Відмовитися від підписки». 

Як зробити так, щоб і-мейл приходив до вхідної пошти

Якщо ви хочете, щоб і-мейл з розсилками приходив прямо на вашу пошту, клікніть по «Повернутися».

Як переглядати оновлення (і-мейл підписки)

На Unroll.me сторінці за замовчуванням є режим редагування, за допомогою якого можна відмовитися від підписки або зробити так, щоб ці листи приходили прямо в вашу вхідну пошту. Якщо ви захочете переглянути поновлення поза часом доставки, просто перейдіть на домашню сторінку і натисніть кнопку «Переглянути поновлення».

Оновлення – це те ж, що ви отримуєте в свою вхідну пошту, але в них є додаткова панель з категоріями, розташована в правій частині екрана (там автоматично, в залежності від теми, класифікуються листи розсилки). Щоб прочитати і-мейл, просто натисніть по ньому, або виберіть певну категорію і знайдіть потрібне вам лист. 

висновок

Тепер, коли у вас є Unroll.me, вам не доведеться відкривати листи розсилки, що прийшли на ваш ящик. Більш того, перейшовши на домашню сторінку, настройки можна відразу ж застосувати до кожного і-мейлу.

Ссылка на основную публикацию