Upnp: як включити і налаштувати в windows 7

Переваги використання UPnP

Роутер з підтримкою UPnP може значно полегшити життя користувача комп’ютера і мережі інтернет. Особливо це актуально у зв’язку з поширенням останнім часом NAT. Серед переваг даної технології можна відзначити:

  • Відсутність необхідності виправляти настройки при запуску нової мережевої гри;
  • Висока швидкість роботи пірінгових клієнтів і ін.

Інакше кажучи, вам не потрібно самостійно вивчати мережеві тонкощі. Комп’ютер буде автоматично направлятися на відповідність сервери, про які за допомогою UPnP мережеві ігри і пірінгові клієнти “повідомлять” комп’ютера. Останнім часом більшість роутерів підтримують таку технологію.

Як включити технологію UPnP

Якщо вас цікавить, як включити nat-pmp або upnp на windows 7, то для початку ви повинні перейти в меню Пуск. Тут нам знадобиться посилання Панель управління. У ній потрібно зайти в розділ Мережа й Інтернет. У меню слід вибрати Центр управління мережами.

Далі натискаємо на нижній рядок в лівій стороні екрану Змінити додаткові параметри доступу. У цьому меню нас цікавить Мережеве виявлення. Відзначаємо включити і підтверджуємо зміни, натиснувши Зберегти. Тепер UPnP буде автоматично запущена кожен раз, коли комп’ютер буде включатися.

Іноді технологія потрібна для того, щоб перенаправляти порти при використанні WiFi. Можливо, що мережеве виявлення потрібно буде включити не тільки в домашньому, але і в робочому профілі. Це необхідно для коректної роботи пристрою.

Включити і налаштувати UPnP в різних операційних системах Windows нескладно. При цьому технологія дозволить вам забути про низькій швидкості, особливо при скачуванні торрентів, пересилання файлів і проведенні часу в мережевих іграх. UPnP дозволить системі самостійно знаходити пристрої для роботи з локальними мережами. Завдяки технології немає необхідності в тому, щоб постійно змінювати налаштування роутера при виході черговий мережевої гри або програми. Один раз налаштувавши UPnP, ви зробите так, що все буде працювати і налаштовуватися без вашої участі.

Ссылка на основную публикацию