Управляємо Gmail зі спеціальної панелі в Firefox


Управляємо Gmail зі спеціальної панелі в Firefox

Кожен користувач поштовика Gmail шукає спосіб, щоб залишатися на зв’язку з контактами якомога більший час і при цьому не втратити в зручності роботи. Сьогодні є спеціальні програми на ПК і смартфони, а недавно був випущений спеціальний плагін для любителів браузера Firefox, який дозволяє користуватися електронною поштою в спеціальній панелі, не залишаючи браузер і не відвідуючи веб-інтерфейс Gmail. Про це плагін ми сьогодні і поговоримо.

Інструкція з встановлення та налаштування Gmail Panel в браузері Firefox

. Для початку скачайте і встановіть додаткове розширення – Gmail panel з магазину Mozilla

Після того як установка завершиться, перезапустіть браузер. В першу чергу перейдіть в веб-інтерфейс пошти, щоб налаштувати ваш аккуант для роботи з додатком. Вам доведеться активувати пункт Gmail Labs, щоб додаток сповіщало вас про нові листи звуковим і візуальним ефектом.

. Натисніть на значок шестерінки в Gmail, а потім натисніть на кнопку “Налаштування”.

. Перейдіть на вкладку “Labs” і знайдіть пункт “Unread message icon”.

Увімкніть цей пункт і не забудьте натиснути кнопку «Зберегти зміни». Активація цієї функції дозволить вам приймати повідомлення і отримувати відповідне повідомлення.

Вам буде доступно три способу взаємодії з системою Gmail: Для початку ви можете відкрити меню, що випадає, клікнувши правою клавішею миші на значок Gmail Panel. З цього меню ви зможете почати працювати з поштою.

Крім цього доступ до панелі керування електронною поштою, можна отримати клікнув лівою клавішею по значку або затиснути комбінацію кнопок на клавіатурі.

. Для того щоб почати користуватися панеллю браузера для доступу до Gmail, вам доведеться відвідати сайт поштового сервісу.

Перше що вам потрібно зробити, це поставити галочку напроти пункту «Залишатися в системі» в формі авторизації на сайті. Такий підхід дозволить вам бути авторизованим в свого облікового запису до тих пір, поки не очистите кеш і кукис в браузері. Так як панель Gmail не дружить з менеджерами паролів, вам доведеться вводити дані щоразу під час втрати авторизації вручну.

Після входу в свій аккуант ви помітите, що тепер з’явився значок Gmail в панелі інструментів Firefox. Ніяких обмежень по використанню пошти у вас не буде – функціонал плагіна повністю повторює веб-інтерфейс оригінального сервісу. Просто тепер у вас є своя виділена панель, в якій ви зможете відправляти, читати і видаляти повідомлення.

Якщо вам необхідно скористатися іншими сервісами Google, наприклад Google Drive, натисніть на відповідний значок у вашій панелі і додаток відкриється в новій вкладці.

. При наведенні курсора миші на правий кут браузера, ви зможете побачити спливаюче меню, яке дозволить оновити додаток, закрити його або поставити під пароль.

Так само там є функція «Закріпити», яка призначена для збереження активності панелі при переході в нове вікно браузера.

. Зайшовши в розділ додаткових налаштувань для Gmail Panel, можна внести зміни в роботу програми і призначити комбінацію клавіш, яка відповідає за виклик плагіна.

Перші два пункти цих налаштувань відповідають за зміну висоти і ширини панелі поштовика. Залежно від дозволу екрану, на якому ви використовуєте браузер, ви зможете вибрати оптимальний для вас розмір. Хочеться зауважити, що на великих моніторах з високою роздільною здатністю налаштовувати розмір панелі досить легко.

. Якщо ви використовуєте не самий потужний комп’ютер, вам рекомендується внести зміни в налаштування часу затримки запуску Gmail Panel. Через нестачу оперативної пам’яті, браузер може істотно гальмувати при запуску. Оптимальне рішення, виставити значення – 18. Тоді запуск і робота браузера буде на колишньому рівні.

. Наступний пункт налаштувань відповідає за частоту перевірки пошти. Ви можете виставити інтервал оновлень на ваш розсуд в залежності від частоти використання поштового сервісу.

. Останній пункт відповідає за створення комбінації клавіш, які будуть в будещем викликати ваш плагін.

Після того як ви призначили модифікатори і поєднання клавіш в настройках, перезавантажте браузер, щоб зміни вступили в силу.

. При отриманні нового повідомлення електронної пошти, Gmail панель повідомить вас про це негайно.

Вам буде доступна настройка повідомлень. Ви зможете відключити повідомлення або зробити так, щоб програма тільки показувало текст нових повідомлень. Головний недолік цього додатка – неможливість роботи з декількома обліковими записами Gmail одночасно. Тому для власників кількох аккуанта, плагін буде не такий корисний, як хотілося б.

Ссылка на основную публикацию