Управляємо великою кількістю вкладок в Chrome за допомогою Sidewise


Управляємо великою кількістю вкладок в Chrome за допомогою Sidewise

 Після винаходу системи вкладок для браузерів, користувачеві стала доступна можливість відвідування декількох веб-сторінок одночасно без необхідності закривати попередню, а також повернутися на неї в будь-який момент. Але ця ж можливість привела за собою нову проблему – безліч відкритих вкладок починають сильно вантажити систему, а вибір дійсно потрібної вкладки через маленького розміру стає скрутним.

Найпростіший спосіб виправить ситуацію, що склалася, перестати відкривати по безлічі вкладок одночасно, але якщо ви не шукайте легких шляхів або вам необхідний великий обсяг інформації по роботі, то вам варто подивитися в бік Sidewise. Ця програма дозволяє організувати роботу зі стандартними вкладками Google Chrome. розширення Sidewise здатне акуратно розташовувати невикористовувані вкладки і переводити їх в режим очікування, що дозволяє звільнити ресурси системи.

установка Sidewise

Для того щоб почати користуватися Sidewise, вам необхідно зайти в офіційний магазин Chrome і завантажити додаток.

Додаток вимагатиме у вас деякі права у використанні ресурсів браузера, потрібно погодитися.

Після того як процес установки буде завершено, запустіть браузер. Тепер з лівого боку екрану у верхній частині ви виявите нове вікно, яке створило додаток Sidewise.

Перше що необхідно зробити – вибрати з якого боку для вас зручніше розташувати вікно додатка Sidewise. Перед вами відкриється велике вікно, в якому і буде наданий вибір, після цього натисніть на кнопку «Awesome What Now?».

Управління вкладками браузера Chrome

Sidewise має багатий функціонал, але його основною метою є надання можливості користувачеві, звільнити систему від тимчасово не потрібних вкладок. Тим самим додаток розвантажує оперативну пам’ять на ваше комп’ютері.

Для того щоб скористатися Sidewise, наведіть курсор миші на значок програми, виберіть у бічній панелі кнопку Sidewise Tab – це дозволить відправити сайт в сплячий режим або натисніть на значок подвійної стрілочки, який здійснює аналогічну дію.

Коли ви відправляєте вкладку в сплячку, ресурси комп’ютера тут же звільняються і плюсом до цього, з’являється додатковий простір в рядку вкладок браузера.

Всі вкладки, які ви відправили в сплячий режим, виділені в списку курсивним шрифтом, щоб вам було легко дізнатися, які сайти чекають своєї черги на відкриття. Повернути вкладку в початковий стан досить-таки просто – подвійне клацання миші по назві або натиснути на значок стрілочки.

Розширення дає вам можливість роботи як з вкладками окремо, так і з групами, які ви можете створити на свій розсуд. Угруповання вкладок особливо зручна, коли користувач працює з декількома об’єктами і може зручно організувати необхідну інформацію.

Виберіть в бічній панелі програми сайт і клацніть правою кнопкою миші по ньому, у спливаючому вікні натисніть посилання «Перемістити в нову папку» і дайте ім’я папці. Після створення нової папки ви зможете перетягувати туди і інші вкладки. Ви зможете працювати як з файлами окремо, так і з усією папкою відразу – відправляючи в сон або пробуджуючи всю папку одним кліком.

Ще одна зручна функція Sidewise – відновлення закритих вкладок. Тоді як Chrome вміє відновлювати тільки останні вкладки, Sidewise дозволяє створювати список відновлюваних після відкриття браузера вкладок. У правій панелі розширення є значок із зображенням червоного хрестика, клацніть один раз на нього, щоб подивитися список або два рази щоб відновити список.

Вам необов’язково тримати перед очима панель Sidewise постійно. Якщо воно вам заважає, ви зможете його безболісно закрити, тим самим звільнивши місце на екрані комп’ютера. У будь-який момент, коли вам знову буде потрібно управляти безліччю вкладок, просто клікніть на значок Sidewise в панелі управління Google Chrome.

Вище було розказано, як використовувати Sidewise «з коробки», без додаткових налаштувань, але це не означає, що плагін не має інших конфігурацій. Є кілька функцій, на які варто звернути увагу. Отримати доступ до них, можна клікнувши правою кнопкою миші на значок Sidewise в панелі інструментів браузера, після виберіть вкладку функції.

Один з параметрів представляє особливий інтерес. Список, що випадає під кнопкою «Sidebar behavior» дозволяє легко приховувати і повертати на місце меню плагіна Sidewise.

Для величезної кількості людей розширення Sidewise стало незамінним помічником при роботі з великим об’ємом інформації на різних веб-сторінках.

Ссылка на основную публикацию