USB пилосос – & quot; Все нове – добре забуте старе & quot ;.

Тема USB-гаджетів не стоїть на місці і сьогодні, ви дізнаєтеся ще про одному пристрої, яке урізноманітнює ваше комп’ютерне існування. Зустрічайте, USB пилосос …

USB пилосос – Що це?

Хто з нас не любить під час роботи за комп’ютером або проведення в його суспільстві вільного часу, посидіти з чашкою кави і булочкою, пакетиком чіпсів, горішків, печива. Здорово! А що ми маємо потім? Правильно, купу крихт. Відносно добре, якщо ця купа залишиться тільки на столі, коли можна просто протерти серветкою. Але як на зло, не дивлячись на всі наші старання акуратно перекусити, крихти самостійно прагнуть потрапити між клавішами клавіатури, звідки їх дістати, вельми проблематично, а згодом вже й не потрібно, так як забруднення стає таким сильним, що простіше поміняти клавіатуру. Ніхто не хоче доводити свій комп’ютер до такого стану. І все ж, трапляється. У тому випадку, якщо у вас системний блок, то проблема вирішується просто – покупкою нової клавіатури. З ноутбуком або нетбуком така процедура буде набагато складніше і значно дорожче.

Тому буде простіше і набагато дешевше самого початку не допускати сильного забруднення пристрої введення. У цьому вам зможе допомогти така невелика за розмірами, але дуже корисне і стильний пристрій, як usb пилосос. Незважаючи на свій непоказний зовнішній вигляд, застосування його не обмежується тільки чищенням клавіатури. Цей гаджет так само надасть значну допомогу при збиранні важкодоступних місць в ящиках робочого столу або всіляких вентиляційних решіток, наприклад, монітора.
А хто з вас не знайомий з проблемою профілактичної чистки системного блоку або ноутбука? Там багато місць, які необхідно очистити, щоб робота системи залишалася нормальною і стабільною, але важкодоступних для звичайних пилососів. Ті ж самі материнська плата і процесор, вентилятори, системи охолодження відеокарт самої вигадливої ​​форми. У разі якщо usb пилосос може працювати від батарейок, то він тут буде якраз до речі. Є варіанти пилососів, де для більшої зручності разом з двигуном включається ліхтарик, який зможе висвітлити найпотаємніші куточки.
За своїми технічними характеристиками всі подібні гаджети хоч практично однакові, але все, же мають ряд відмінностей, як по потужності, так і за своїми можливостями. Давайте розглянемо деякі основні параметри.

USB пилосос в дії

Варто відзначити те, що usb пилосос абсолютно безпечний для користувача і комп’ютера, так як живиться він через 5-вольта USB порт. Іноді передбачено автономне живлення від батарейок типу АА. Деякі моделі таких пилососів для ділянок з великим забрудненням мають режим Турбо, в деяких передбачені комплекти додаткових щіточок різних конфігурацій для того, щоб впоратися зі сміттям навіть в самих важкодоступних місцях. Наприклад, м’яка щіточка для пилу і гумова насадка для проникнення в щілини. За допомогою вхідного в комплект кабелю, довжиною приблизно 1,5 метра, можна без проблем почистити так само робочий стіл і простір навколо комп’ютера.
В середньому гаджети мають розміри 150 х 60 х 50 мм і вагу 40 – 50 грам. Для роботи не потрібно установки додаткових драйверів. Зручно чистити і сам usb пилосос завдяки знімному контейнеру для сміття, який, не дивлячись на своє немилозвучну назву, має іноді дуже оригінальний і цікавий зовнішній вигляд. Наприклад, у вигляді химерних форм різних кольорів і відтінків або зовсім весь прозорий, що надає додаткове відчуття легкості.

Загалом, usb пилосос виходить просто прекрасним гаджетом. Не тільки стильним і оригінальним, але і дуже корисним. Щодо невеликими його недоліками будуть мала потужність і швидке засмічення сміттєвого контейнера, що, погодьтеся, для непобутових пилососа не настільки вже й важливо. Ще один мінус, який може не сподобатися користувачам – це звук, який створює пилосос під час роботи. Зате за зовсім невелику плату, приблизно в 15 – 25 $ в залежності від потужності і комплектації, можна придбати відмінного помічника для підтримки важкодоступних місць комп’ютера в чистоті і порядку! А ось це вже дійсно важливо. Не кажучи вже про те, що такий диво-пилосос буде ідеальним подарунком будь-якому любителю проводити час за комп’ютером. Так що ті незначні недоліки жодним чином не зможуть зіпсувати загального сприятливого враження про таку чудову гаджет, як usb пилосос.
Сьогодні ви дізналися про новий гаджет, який робить роботу на ПК, більш комфортною і продуктивною. Нехай такі гаджети створені, щоб урізноманітнити наше життя, але іноді вони бувають дуже навіть корисні.

Ссылка на основную публикацию