Установка антивіруса – боротьба з комп’ютерними вірусами

Здрастуйте дорогі читачі блогу. Захист комп’ютера від вірусів це вже не просто необхідність.

Це обов’язкова міра, яка дозволить вам уберегти свої дані від псування і розкрадання. Перший крок до захисту від вірусів, це знайомство з методами їх роботи. Щоб не дай бог не попастися. Про це я писав у статті – як видалити троянський вірус.

Далі необхідно убезпечити себе від вірусної небезпеки. Для цього нам буде потрібно виконати установку антивіруса.

Всі операції ми будемо здійснювати на прикладі антивіруса касперского 2012. Чимало води утекло з часів першої версії цього антивіруса. І спочатку цей антивірус був м’яко кажучи далекий від ідеалу.

Касперський дуже сильно змінився за останній час і тепер його по праву можна назвати одним з кращих антивірусів для комп’ютера. Сьогодні ми маємо справу з уже досить потужним інструментом в боротьбі з комп’ютерними вірусамі.Антівірус завжди був платним, але як і у кожної подібної компанії існують пробні версії які можна скачати на. Вибираємо цікавить пробний продукт і викачуємо його.

Перед тим, як запустити додаток установки, слід виконати наступне:

  • Закриваємо всі вікна працюючих програм;
  • Якщо на комп’ютері вже є встановлені несумісні ПО третьої сторони або аналогічні всілякі антивірусні програми, закрийте їх і видаліть.

Установка антивіруса – боротьба з комп’ютерними вірусами

Перед початком роботи відкриваємо жорсткий диск і папку, де зберігається інсталяційний файл і подвійним натисканням мишки, запускаємо цю програму (файл відзначений, як exe) І відразу ж відкриється Майстер установки Касперський Антивірус 2012.

У разі якщо майстер установки не дався, вам доведеться провести видалення вірусів за допомогою спеціальних утиліт про які я писав у статті – безкоштовні утиліти для видалення вірусів. Якщо ви виконуєте дії по установці стандартного набору даних, то у віконці Майстер установки  вам потрібно клікнути на кнопку  далі.

Далі слід, ліцензійну угоду, з яким ми погоджуємося, для цього кликнемо на кнопку Я згоден. установка антивіруса на вашому комп’ютері буде продовжуватися.

Потім Майстер установки рекомендує Вам взяти участь в програмі інтернет захисту Касперського. Така участь в інтернет захисту передбачає відсилати в лабораторію Касперського даних про що з’явилися погрози, виявлених на вашому комп’ютері, унікальне розпізнавання, привласненого вашому комп’ютеру антивірусною програмою Касперського, а так же даних про систему.

Крім цього, є точні гарантії того, що ваші індивідуальна інформація надсилатися не буде. Якщо вас влаштовують такі умови використання вашої інформації про віруси, то відзначайте галочку і натискайте встановити.

Коли Ви ставите антивірусну програму на оперативну систему Windows Vista / 7, є ймовірність того, що будуть спливати оповіщення від служби Контролю облікових записів користувачів (UAC). Для того, що б процес установки програми не переривався у віконці “Служба захисту користувачів “ потрібно ввести пароль адміністратора і натиснути на кнопку Так.

І в завершенні установки упевніться, що Ви поставили галочку на кнопці. Почати роботу Касперський Антивірус 2012, далі натискаєте на кнопку Готово, для того щоб завершити установку антивірусної програми.

На цьому установка антивіруса завершена. Тепер виконаємо кілька перших кроків, які необхідно дотримуватися після установки будь-якого антивіруса, якщо хочете щоб оно працював більш ефективно.

Оновлення баз і настройка антивіруса

Будь-якому антивірусу необхідно періодично оновлюватися. Регулярні оновлення дозволяють антивірусу відстежувати найновіші версії вірусів.

Щоб оновити антивірус Касперського досить відкрити головне вікно програми і натиснути на кнопку оновлення.

Після поновлення необхідно переконається що захист антивіруса налаштована максимально ефективно. Для цього зверніть увагу на значок монітора в головному меню програми. Всього передбачено три види значків.

червоний – говорить про те, що є серйозні проблеми в захисті комп’ютера.

жовтий – свідчить про проблеми з настройками безпеки комп’ютера

зелений – висвічує в разі коли комп’ютер захищений.

У разі помилок поруч з відображенням монітора є пояснення тих проблем які необхідно вирішити. Включивши всі модулі захисту у вас головне меню програми має виглядати ось так.

Це означає що все гаразд, антивірус працює як належить. Тепер запускаємо повну перевірку комп’ютера на віруси.

Для цього в головному меню програми поруч з кнопкою оновлення натискаємо на кнопку Перевірка. Потім вбираємо повну перевірку. Дочекавшись закінчення повної перевірки перезавантажуємо комп’ютер.

Такі ж дії необхідно проводити з будь-яким недавно встановленим антивірусом на комп’ютері. Це дозволить вам уникнути витівок різних троянів, руткітів і т.п. шкідливих програм.

Ссылка на основную публикацию