Установка Вайбер (Viber) на комп’ютер без телефону

Месенджер Viber не має пароля: вхід здійснюється за допомогою QR-коду, СМС-повідомлення або дзвінка з кодом, які присилаються на телефон. Установка Вайбера на комп’ютер без Щоб користуватися телефоном за допомогою емулятора Android начебто BlueStacks.

При наявності емулятора, Вайбер не обов’язково встановлювати на смартфон перед установкою і активацією на комп’ютері. Буде потрібно номер мобільного і будь-який телефон, який зможе прийняти СМС на цей номер. Без СМС і телефону взагалі можна увійти з комп’ютера за допомогою посилання з QR-коду, але тільки якщо аккаунт був активований з мобільного раніше.

Як встановити Вайбер на ПК без додатка на телефоні:

 1. Якщо обліковий запис активований увійти по СМС.
 2. Якщо аккаунта немає встановити емулятор Android і Viber на нього, а СМС отримати на будь-який номер.
 3. При запиті QR-коду використовувати функцію Чи не працює камера. Що робити?. Цей метод не потребує ні СМС, ні телефону.

Установка Viber на ПК за допомогою BlueStacks

На офіційному сайті Viber пропонується завантажити месенджер відразу і для мобільного пристрою, і для комп’ютера. Виробник відразу пояснює причину, по якій було завантажено і встановлено програми виключно на ПК неможлива: синхронізація з телефоном.

Додаток для комп’ютера на Windows, Maс або Linux синхронізується зі смартфоном. Щоб активувати Viber на комп’ютері, вам буде потрібно діюча обліковий запис Viber на смартфоні.

Інакше кажучи, якщо облікового запису немає взагалі, спочатку потрібно зареєструватися зі смартфона, а вже потім входити з комп’ютера. Якщо смартфон старий, слабкий і взагалі не здатний нічого встановлювати, доведеться користуватися емулятором.

Після створення облікового запису можна буде входити в Viber з комп’ютера найпростішим способом: приймаючи СМС-код. Для цього під рукою повинен бути телефон для СМС, нехай навіть і без встановленого месенджера.

Установка і вхід в Вайбер з комп’ютера за допомогою будь-якого телефону для СМС:

 1. Завантажуємо Viber для Windows / Mac / Linux c офіційного сайту.
 2. Встановлюємо месенджер, запускаємо.
 3. При першому запуску програма запитає, чи є реєстрація (незалежно від відповіді, в результаті прийде код). Далі потрібно ввести номер телефону, на який прийде 4-значний код для активації.
 4. Отримуємо СМС з кодом для входу (Viber на ваш пристрій не матиме СМС прийме хоч кнопкова Nokia).
 5. Вводимо в програмі на комп’ютері.

Вхід виконаний можна користуватися програмою. Метод працює, якщо вже є активоване аккаунт на мобільному пристрої.

Якщо ж немає можливості з якихось причин поставити Вайбер на телефон, можна встановити мобільну версію через емулятор Андроїда. Це дозволить встановити, активувати і користуватися Viber, взагалі не встановлюючи його на смартфон (а тільки отримавши СМС).

Для входу в месенджер без телефону з встановленим Viber потрібно встановити BlueStacks:

 1. Завантажити Вайбер для своєї ОС з офіційного сайту, встановити програму.
 2. Коли додаток запитає У вас є Viber на мобільному телефоні ?, згорнути вікно.
 3. Завантажити та встановити безкоштовний емулятор Android для комп’ютера BlueStacks з сайту розробника (російською).
 4. Запустити установку BlueStacks, вибрати місце розташування файлів емулятора, погодитися з усіма умовами і встановити програму.
 5. Запустити емулятор, в рядку пошуку в вікні BlueStacks ввести Viber і вибрати програму з доданих нижче.
 6. Для установки мобільної версії Вайбера на комп’ютер потрібно увійти в обліковий запис Google. Аккаунт повинен бути робочий після входу за логіном і паролем відкриється Play Market, звідки потрібно буде завантажити додаток.
 7. Натиснути Встановити і дочекатися закінчення установки. Оскільки це емулятор Android, все відбувається і працює також, як на смартфоні або планшеті.
 8. Після закінчення установки з’явиться вікно з активацією месенджера. Потрібно ввести код країни і номер мобільного телефону, на який прийде код активації.
 9. Ввести код активації, який прийшов в СМС повідомленні. Натиснути на кнопку Продовжити.
 10. Якщо все було зроблено вірно, Вайбер напише Успіх. Безпечне з’єднання встановлюється.
 11. Далі потрібно відкрити згорнуте раніше вікно Viber для комп’ютера, не закриваючи при цьому емулятор з відкритим на ньому Вайбером на телефоні. Натиснути кнопку Так, підтвердивши наявність мобільної версії додатка.
 12. Дочекатися коду, який прийде в емуляторі в додатку. Ввести його в комп’ютерній версії месенджера.
 13. Після коректного введення коду можна починати користуватися програмою.

За допомогою цієї маніпуляції можна уникнути установки Viber на телефон, і користуватися програмою виключно з комп’ютера. Оскільки вхід здійснюється за номером телефону і коду в СМС-повідомленні, для використання Вайбера з ПК потрібен будь-який номер для реєстрації та подальшого прийняття СМС.

Якщо месенджер спробує зателефонувати це проблемою не буде. По-перше, сам по собі відповідь на дзвінок з зазначеного номера призведе до введення коду. По-друге, якщо програма не зможе додзвонитися, через хвилину все одно буде відправлений СМС-код, за допомогою якого можна авторизуватися. Якщо немає телефону взагалі, можна переставити свою СІМ-карту в будь-чию пристрій (друга, знайомого, члена сім’ї) для реєстрації в сервісі.

Активація Viber з QR-кодом без телефону

Найскладніша ситуація встановити і активувати Вайбер на комп’ютері, коли немає смартфона, а додаток просить розпізнати QR-код. Зрозуміло, що без мобільного телефону з камерою таке завдання виконати не вийде.

На щастя, можна обійтися і без камери або смартфона взагалі. Запасний варіант передбачений розробниками не для обходу процесу реєстрації, а для тих випадків, коли камера на пристрої поламана і не працює. Спосіб також допоможе тим користувачам, що не проти встановити мобільну версію програми і пройти активацію, ось тільки телефон не виконує сканування QR-код.

Встановлення безпечного з’єднання в Вайбере на комп’ютері без сканування QR-коду:

 1. Внизу вікна з QR-кодом перейти по посиланню У мене не працює камера. Що робити?.
 2. Мессенджер згенерує унікальну посилання, яке потрібно скопіювати (натиснувши на кнопку Скопіювати) і відкрити на мобільному пристрої. В даному випадку на емуляторі.
 3. Посилання спочатку відкриється в стандартному браузері (перехід на сайт viber.com), але потім запит буде переадресовано на мобільний додаток (воно повинно бути відкрито в емуляторі).
 4. У Вайбере з’явиться віконце Активація додаткового пристрою, в якому потрібно поставити галочку Я хочу активувати Viber на додатковому пристрої, а також натиснути на кнопку Дозволити.

На цьому все месенджер буде активований на комп’ютері без установки програми на мобільний телефон. Після цього можна спокійно користуватися всіма функціями програми з комп’ютера, а емулятор закрити.

,

Відключення або видалення непотрібних розширень з Google Chrome проводиться в налаштуваннях. Для управління розширеннями досить ввести в адресному рядку chrome: // extensions /. Розширення не обов’язково видаляти з браузера остаточно.

Ссылка на основную публикацию