Установка Windows 7 на Mac

Комп’ютери від компанії Apple дуже продуктивні і багатофункціональні, для них розроблено безліч ПО. Однак в деяких випадках потрібна установка windows 7 на mac, коли використання двох ПК неможливо, а необхідної програмі, яка працює під управлінням операційної системи від Microsoft, немає аналогів.

Кращим рішенням у такому випадку стане використання програми під назвою Boot Camp. Вона спеціально передбачена розробниками комп’ютерів imac air для створення розділів і інсталяції операційної системи з флешки.

Підготовчі роботи

Інсталяція додаткової OS займає досить багато місця на жорсткому диску. Цей факт обов’язково потрібно врахувати, оскільки перед операцією буде створений окремий розділ для неї. В середньому потрібно 35-40 Gb незайнятого простору для логічного диска.

Перед тим як почати таку процедуру, як установка windows на mac, необхідно підготувати ваш macbook pro. Для цього потрібно здійснити такі дії:

 1. Виконати оновлення «рідний» операційної системи і системних файлів до останньої версії;
 2. Створити резервну копію важливих файлів (зробити бекап);
 3. Підготувати образ операційної системи windows 7, пізніше потрібно буде записати його на флешку;
 4. Переконатися, що додаток Boot Camp встановлено та оновлено до останньої версії;
 5. Підготувати диск або накопичувач з дистрибутивом Mac OS для imac air (обов’язково тієї версії, яка у вас встановлена);
 6. Завантажити актуальні драйвера для вашого macbook pro або будь-якого іншого пристрою під Віндовс 7.

Також може бути корисною:

 • оновити OS від Apple (незалежно від версії, це можна зробити через App Store у вкладці «Оновлення»);
 • щоб створити резервну копію, потрібно запустити програму під назвою Time Machine або іншими засобами;
 • скачати образ інсталяційного диска з офіційного сайту Microsoft або створити його самому;
 • записати образ на флешку за допомогою асистента Boot Camp.

процес установки

Підготувавши все необхідне, можна приступати до інсталяції на imac air. Для цього знадобиться накопичувач, який не містить потрібної інформації (він буде відформатований під час запису інсталяційного образу). Для того щоб почати, необхідно виконати наступні дії:

 1. Вставити флешку в macbook pro і запустити асистент Boot Camp;
 2. Відзначити параметри запису, активувати запис образу перед установкою і інсталяцію ОС;
 3. Вибрати місце розташування образу і упевнитися, що правильно визначено пристрій, на яке буде розпакований дистрибутив;
 4. Процес форматування накопичувача і запис образу може зайняти 5-10 хвилин, необхідно дочекатися відповідного повідомлення програми про завершення.
 5. Після закінчення підготовки USB пристрою знадобиться створити логічний розділ диска imac air, виділивши для нього певну кількість пам’яті. Слід враховувати, що ОС Віндовс 7 досить вимоглива до місця. А також потрібно приблизно розрахувати кількість пам’яті вінчестера macbook pro, необхідної для інсталяції програм. Рекомендується виділяти не менше 30-35 Gb.
 6. Після створення нового розділу, який буде використовуватися для встановлення другої OS на вашому macbook pro, процес інсталяції нічим не відрізняється від установки на звичайний комп’ютер.

Робота зі встановленою OS

Після закінчення установки дистрибутива Windows 7 на imac air можна вибрати операційну систему, яку ви хочете запустити. Для цього необхідно затиснути кнопку «Alt» і вибрати потрібну. Також її можна змінити в меню пріоритетів запуску пристроїв комп’ютера, вибравши назву розділу з необхідною OS.

Для нормальної роботи Віндовс і установки підтримки драйверів macbook pro необхідно виконати ще один крок: при першому завантаженні операційної системи запустити створену за допомогою програми Boot Camp флешку.

Інсталяція драйверів imac air повинна запуститися автоматично. Але в разі якщо цього не станеться, потрібно зайти на флешку і запустити файл setup.exe

підсумок:

OS Windows використовується частіше для програм, необхідних в роботі. Однак це не привід змінювати чудово працюючий пристрій і відмовлятися від macbook pro або imac air.

Ссылка на основную публикацию