Устаткування для Wi-Fi мереж | Wifull.com

Сучасний ринок мобільних пристроїв не втомлюється радувати нас унікальними новинками і досягненнями. З кожним роком ми спостерігаємо все більш стрімкий розвиток сегмента мережевого обладнання, що дозволяє нам, простим користувачам, з особливим комфортом користуватися різними благами бездротових технологій. Wi-Fi обладнання перестало бути для нас «китайською грамотою», а стало предметом чуть-ли не першої необхідності (особливо для роботи вдома або в офісі). Благо, що його можна купити тепер в будь-якому комп’ютерному магазині, а підключити самостійно.

Отже, давайте нагадаємо собі (ну і заодно тим, хто ще не в курсі), що таке вай-фай обладнання. Це перш за все комплекс пристроїв для створення бездротового з’єднання з Інтернетом. Їх не так вже й багато, але кожен гаджет виконує свій діапазон функцій.

Почнемо ми, звичайно ж, з роутера – приладу для роздачі Інтернету (якщо говорити простими словами). Це мережеве обладнання дозволяє створювати локальні мережі та обмінюватися даними між ними. З появою вай-фай роутера відпала необхідність у використанні безлічі кабелів і проводів, а сам маршрутизатор став дуже багатофункціональним (використовується в якості принт-сервера, мережевого сховища, комутатора, репитера і навіть адаптера для телевізора). Іншими словами, пристрій дуже потрібна і корисна. Якщо Вам цікаво, який роутер вибрати для покупки можна почитати https://wifull.com/9-kakoy-router-vybrat.html

Wi-Fi репитер (ретранслятор) – пристрій для посилення бездротового сигналу. Саме воно дозволяє розширити радіус дії Wi-Fi мережі і просто незамінне в великих будинках і квартирах.

Wi-Fi адаптер для ПК – підключає до локальної мережі стаціонарні комп’ютери та ноутбуки, в яких немає спеціального Wi-Fi модуля.

Wi-Fi адаптер для телевізора – аналогічний пристрій, тільки для підключення Інтернету до Smart телевізорів.

Wi-Fi міст (радіоміст) – це спеціальний прилад, за допомогою якого організовується бездротова мережа на великих відстанях і з пристойною швидкістю (особливо актуально для бізнесу з віддаленими офісами і безліччю філій).

Точки доступу Wi-Fi – так само, як і роутер, створені для роздачі сигналу іншим мобільним девайсам – і це їх основна функція (точка доступу не вдалося підключитися до провайдера, а тільки отримує інтернет від роутера і роздає його по вай-фай).

Знаючи все про Wi-Fi обладнанні для будинку, Ви забезпечуєте надійність і стійкість роботи всієї вашої комп’ютерної мережі. Будьте завжди онлайн, читайте наші статті і робіть тільки правильний вибір!

Ссылка на основную публикацию