Утиліта Wise PC 1stAid для автоматичного усунення неполадок в Windows

Ідея масової прив’язки користувальницької аудиторії до вирішення проблем з Windows за допомогою інтелектуального продукту за типом автоматичного усунення неполадок вимагає ідеально злагодженої роботи двох аспектів – працездатності штучного інтелекту і комп’ютерної грамотності самого користувача. Всеохоплюючий функціональний штучний інтелект для усунення неполадок в роботі комп’ютерної техніки, що обробляє коректно задані користувачем вихідні дані – можливо, це реалії майбутнього. Коли на високому рівні буде не тільки техніка, але також усвідомленість і грамотність людства. Поки що, на жаль, недосконале навіть бортове програмне забезпечення в авіації, від якого залежать людські життя. Що вже й говорити про рівень програмного забезпечення ПК і ноутбуків. Такі нині можуть бути оснащені лише примітивної автоматикою для усунення проблем, знаючи про ККД якої, IT-фахівці можуть спокійно спати по ночах. Адже вони ще не скоро втратять свого хліба.

Так, трохи втратили ті, хто ще не знайомий з вбудованим механізмом Windows для автоматичного усунення різних неполадок, як, наприклад, проблеми зі звуком, друком, функціонуванням домашньої групи, оновленнями системи і т.п. У деяких випадках, звичайно, цей функціонал може допомогти усунути проблему, якщо вона обумовлена ​​системними настройками типу відключеною служби Windows, невірними параметрами мережі або брандмауера. Але, на жаль, у багатьох випадках автоматичне усунення неполадок Windows проблем користувачів не вирішує.

Щось на зразок штатного механізму Windows для усунення неполадок в автоматичному режимі пропонує розробник невеликий безкоштовної утиліти Wise PC 1stAid. Її можна завантажити з офіційного сайту.

Величаво названа своїми творцями цілою системою інтелектуальної допомоги утиліта за фактом являє собою добірку всього лише з 12-ти проблем з системним функціоналом і автоматичним їх рішенням.

Wise PC 1stAid розрахована на обивателя: по кожній проблемі дається чітке її опис, наводиться ілюстрація, в примітці обумовлюються дії – ті, що будуть проведені утилітою в рамках процесу автоматичного усунення неполадок, і ті, що, можливо, доведеться користувачеві здійснити самому (як, наприклад, перезавантаження комп’ютера).

Що ж це за неполадки, які можуть бути автоматично усунуті за допомогою PC 1stAid?

Утиліта вирішує такі проблеми як:

  • Помилки ярликів на робочому столі і на панелі завдань, коли вони відображаються порожніми, без асоціацій з програмами; Відображення ярликів без стрілок;
  • Помилки в роботі браузера Internet Explorer і при відкритті їм посилань з десктопних програм;
  • Незапускающійся диспетчер задач;
  • Відключений редактор реєстру Windows;
  • Помилки відкриття провідника Windows і панелі управління;
  • Окремі помилки процесу оновлення Windows;
  • Повільна робота комп’ютера.

Для автоматичного виправлення необхідно вибрати одну з розв’язуваних утилітою проблем і натиснути «Виправити».

При необхідності доведеться додатково перезавантажити комп’ютер. Ось, власне, і весь процес.

З огляду на малу призначену для користувача аудиторію браузера Internet Explorer, а також виявлену в процесі тестування програми непрацездатність останньої функції, що обіцяє оптимізацію за рахунок повернення до дефолтной конфігурації системи, на жаль, прийдемо до реальної корисності лише половини можливостей утиліти. Але, повертаючись до порушеної вище темі недосконалості автоматики вирішення проблем з комп’ютером, і ця половина можливостей – потенційні. Про ефективність утиліти можна сказати небагато: це рулетка – або пощастить, або ні. І, як і в випадку з казино, коли виграє лише той, хто нею володіє, у Wise PC 1stAid є секрет її безкоштовності.

Не стільки розуміючи обмеженість свого продукту, скільки бажаючи заробити, розробники передбачили у вікні утиліти можливість звернення до них користувачів з їх індивідуальними проблемами.

Вікно звернення до творців утиліти також з’явиться після негативної відповіді на питання, чи вирішені проблеми з комп’ютером в результаті автоматичного усунення неполадок.

Щоб звернутися за допомогою до творців утиліти, користувачеві потрібно зареєструватися, описати проблему англійською мовою, а також вказати конкретну суму, яку той готовий оплатити за надання комп’ютерної допомоги.

Наостанок, мабуть, про головне. Легкі способи вирішення проблем часто загрожують побічними діями.

Ссылка на основную публикацию