Уже відомо, що нас чекає в ювілейному 100-му епізоді «Флеша»

Фанати серіалу «Флеш» з нетерпінням чекають кожну нову серію «Флеша», але найбільше вони не можуть дочекатися прем’єру восьмого епізоду п’ятого сезону, яка є ювілейною 100-ю серією в цілому і називається «Минуле є прологом». І якщо раніше ми знали тільки те, що в даному епізоді з’явиться один з минулих противників Флеша, то тепер The CW нарешті порадував нас довгоочікуваним синопсисом. Епохальний епізод був на радарі шанувальників «Флеша» протягом досить тривалого часу, хоча деталі сюжету виявилися трохи загадковими. Як показує синопсис, подорож в минуле буде зосереджено навколо Баррі і Нори, які подорожують у часі, щоб зібрати деякі ключові предмети першої необхідності, щоб зупинити Орліна Дуайера / цикад.

Кадр із серіалу «Флеш»

Так, Баррі прекрасно розуміє, що він більше не повинен подорожувати в часі. Однак, схоже, що це такий спосіб показати, що було в минулих 100 епізодах, подібно до того, як в «Стріли» був використаний інопланетний світ мрії в кросовері «Вторгнення».

Хоча незрозуміло, що саме знайдуть Нора і Баррі, коли відправляться в минуле, схоже, що вони зустрінуть кількох минулих Спідстер. Тонни Тодд, який озвучив Зума, раніше підтвердив, що у нього в епізоді є роль.

Епізод також буде останньою серією «Флеша» перед кросовером «Інші світи», тому фанатам безумовно буде цікаво дізнатися, як все обернеться.

Представляємо синопсис 100-го епізоду під назвою «Минуле є прологом».

Кадр із серіалу «Флеш»

«ТОМ Кавала Режисирує 100-Й ЕПІЗОД – У 100-й серії Баррі разом з командою Флеша придумує план, як зупинити цикад. Проте, втілення плану вимагає того, щоб Нора і Баррі відправилися в минуле, щоб зібрати там певні предмети, які допоможуть це зробити. Однак Баррі коливається, турбуючись про те, що його дочка бачить деякі частини його життя.

Тим часом, Шерлек перекладає його турботи про Норі на Айріс, а Кейтлін виявляється ключем в боротьбі проти Цикади ».

Режисурою епізоду зайнявся Том Кавана, який грає в серіалі Харрісона Уеллса, а сценарій до нього писали Тодд Хелбінг і Лорен Серто.

Однак перш нам належить побачити те, що буде показано в двох серіях, які передують 100-му епізоду. Варто зауважити, що попереду нас чекає багато цікавого. А ось прем’єра 100-й серії припадати на 4 грудня.

Ссылка на основную публикацию