В якій папці зберігаються контакти телефонної книги на Андроїд? – пошук контактів

З моменту свого виникнення мобільні телефони міцно увійшли в наше повсякденне життя. Будь-який сучасний homo sapiens, будь то бізнесмен, студент або бабулька з торбинкою, вже не можуть уявити своє існування без благ, що надаються стільниковим зв’язком.

Напевно, багато хто пам’ятає, як важко було при зміні мобільного девайса здійснити перенесення відомості телефонної книги з старого телефону в новий апарат. Звичайно, можна було порівняно просто це зробити, «злив» потрібні контакти на SIM-карту, але тоді при перенесенні відомостей відбувалася обрізка імен та втрата різних додаткових даних.

буде корисним

З появою смартфонів Android процедура збереження даних телефонної книги спростилася. Відомості з неї можна імпортувати в файл. Також можна безпосередньо скопіювати системний файл Android, що містить контактну інформацію.

Інформаційний матеріал, представлений нижче, допоможе розібратися з нюансами перенесення потрібних відомостей на новий смартфон, а також пояснить, в якій папці зберігаються контакти телефонної книги на Андроїд

Список контактів: нюанси подання і важливість

Для кожного користувача мобільного телефону першорядну важливість, як правило, становить список телефонних номерів, що містяться в пам’яті гаджета. Осередок телефонної книги в сучасному Андроїд-девайсе може містити такі відомості:

 • прізвище, ім’я, по батькові,
 • фотографію,
 • мобільний номер (кількість осередків для зберігання номерів може варіюватися),
 • робочий номер,
 • найменування місця роботи,
 • посаду,
 • Адреса електронної пошти.

Очевидно, що в списку контактів мобільного телефону міститься дуже важлива інформація, тому важливо знати, де зберігаються контакти на Android, щоб продублювати їх на випадок втрати або виходу з ладу електронного девайса.

В якій папці зберігаються контакти на Android?

Зберігайте Ви резервну копію контактів?

У мене не багато контактів тому вони все зберігаються в безпеці на SIM-карті

Так, тримаю копію на карті пам’яті або комп’ютері на випадок поломки смартфона

Ні, це зайве, контакти завжди можна відновити за допомогою облікового запису гугл

Свій варіант в коментарях

Незважаючи на те, що операційна мобільна система дозволяє без проблем зробити імпорт переліку контактів з пам’яті смартфона, багатьох просунутих користувачів цікавить фізичне розташування цієї інформації в пам’яті гаджета.

Зверніть увагу

Сам контейнер, який містить відомості про контакти, знаходиться на внутрішньому накопичувачі мобільного пристрою за адресою /data/data/com.android.providers.contacts/databases/contacts.db (в деяких версіях прошивки ім’я файлу може закінчуватися на цифру «2»). Переглянути інформацію, що міститься в цьому файлі, можна будь-якою програмою, що працює з базами даних SQLite.

Для отримання доступу до зазначеної вище папці треба мати права суперкористувача (Або root-права, як їх ще називають). Їх можна отримати за допомогою утиліти FarmaRoot. Порядок дій наступний:

 • Завантажити та інсталювати додаток в пам’ять мобільного пристрою.
 • Тапнуть по напису «Встановити SuperSU» на головному екрані програми.
 • Визначити метод отримання рут-прав вибором зі списку.
 • Перезапустити смартфон.

Як зробити імпорт контактних даних на карту пам’яті?

Не обов’язково кидатися в крайності і шукати місцезнаходження файлу з необхідними відомостями в пам’яті пристрою. Система Андроїд дає можливість імпорту контактів телефонної книги в файл на карту пам’яті, встановлену в девайс. Перелік необхідних маніпуляцій такий:

 • Відкрити модуль «Контакти» на мобільному пристрої.
 • Увійти в меню телефонної книги.
 • Перейти в розділ «Імпорт і експорт».
 • Вибрати пункт «Експорт на карту SD».

буде корисним

Всі телефонні номери з іменами і інша інформація зберігається як файл з розширенням vcf. Файли цього типу підтримуються всіма Андроїд-девайсами і їх вміст може бути легко імпортовано в пам’ять іншого телефону.

висновок

Ну, ось ми і розібралися, в якій папці зберігаються контакти телефонної книги на Андроїд. Для доступу до неї потрібно володіти деякими навичками роботи з операційною системою. Рекомендується при нестачі кваліфікації користувача скористатися можливостями експорту та імпорту, наданими системою Android.

Ссылка на основную публикацию