В YouTube впроваджуються опису-картки, які з часом замінять існуючі анотації

В YouTube впроваджуються опису-картки, які з часом замінять існуючі анотації

Тривалий час в сервісі YouTube існували анотації до відео. З їх допомогою творці відео могли розмістити опис ролика, допомогти з навігацією для глядачів. Тепер же компанія Google вирішила замінити анотації новим елементом інтерфейсу – картами.

Карти є результатом подальшого розвитку анотацій. Вони будуть виконувати ті ж функції, але в новому дизайнерському виконанні. На екрані в правій частині відео будуть виводитися картки прямокутної форми, що містять корисну інформацію, наприклад, опис відео або рекомендовані ролики. Доступ до карт здійснюється одним кліком.

Спочатку будуть впроваджені шість різних типів карт. Вони доступні в новій вкладці Cards в «Відео редакторі». Кожна з них може застосовуватися до конкретного відеоролику і буде відображатися при відтворенні як на комп’ютері, так і на мобільному пристрої. Залежно від типу карти, автор відео може налаштувати її зображення, заголовок, який закликає до натискання текст.

При перегляді відео з впровадженими картами, спочатку користувачеві протягом декількох секунд буде демонструватися невеликий тизер. Якщо інформація на тізері зацікавить користувача, він може клікнути по тизер і відкрити повнорозмірну карту. Якщо глядач не натисне на тизер, він ховається і не заважає перегляду. Але при наведенні курсору миші на область відео (або взаємодії з органами управління плеєром на мобільному пристрої) з’являється іконка, клікнувши по якій можна розкрити всі прикріплені до ролика карти.

В YouTube вважають, що нова система карт не тільки дозволить творцям відеороликів забезпечити глядачів додаткової корисною інформацією, але також принесе переваги глядачам. Вона буде відображати найбільш релевантні тизери і карти, грунтуючись на перевагах користувача, інформації про який він використовує пристрої та інших даних. Разом з тим, карти отримають підтримку звітів в YouTube Analytics і будуть доступні в трансляціях.

Відзначається, що існуюча система анотацій не припинить роботу негайно. В YouTube намір поступово замінювати анотації картами. Повноцінна заміна відбудеться не раніше того моменту, коли за допомогою карт можна буде виконати всі ті дії, які зараз доступні для анотацій. Тим часом, адміністрація YouTube збирає відгуки про нову систему карт, включаючи побажання про ті функції, які було б непогано додати цьому інструменту.

Ссылка на основную публикацию