Ваш комп’ютер не в мережі, що робити? Як прибрати повідомлення?

З такою проблемою можуть зіткнутися користувачі системи Windows версії 8, 8.1 і 10. Ця помилка свідчить про те, що система не може виконати аутентифікацію користувача через сайт Microsoft. Найчастіше жертвами цієї проблеми стають користувачі, що виробляють підключення до мережі вручну через налаштувань провайдера.

[Note] Вхід в обліковий запис відбувається з використанням спеціального онлайн сервісу, розташованого на домені Microsoft, з чого можна зробити висновок, що в разі, коли інтернет з’єднання розірвано за будь-яких причин, у вас не буде доступу до вашої інформації. [/ Note]

Тим не менш, не поспішайте встановлювати заново систему, так як можливість перейти до традиційного використання Windows і повернути повний контроль над записом існує.

Спочатку ми розглянемо можливість повернути доступ до комп’ютера, для цього нижче приведена інструкція. Після чого слід розібрати, яким чином більш не потрапляти в подібні ситуації. Для початку, щоб ви змогли увійти в систему вам буде потрібно командний рядок, як її викликати описано нижче.

Відновлення доступу до облікового запису

Початковим положенням нам буде служити вікно входу в систему, звідки і слід починати виконувати такі дії:

1. Натисніть і утримуйте Shift, вчасно цього натисніть на опцію «Перезавантаження»;

2. Після цього, перед вами відкриється вікно, в якому надаються нестандартні методи запуску системи, в ньому виберіть «Діагностика»;

3. Далі пройдіть в «Додаткові параметри»;

4. Тепер клацніть по пункту «Командний рядок», можливо вам доведеться ввести пароль;

5. Введіть regedit, яке служить для запуску редактора реєстру;

6. У вікні необхідно пройти по шляху HKEY_USERS.DEFAULTSoftwareMicrosoftIdentityCRLStoredIdentities;

7. Коли ви пройдете по шляху, ви повинні побачити підрозділ, який має ім’я вашого облікового запису та видалити його;

8. Вам слід пройти на сайт, залогиниться і видалити проблемне пристрій.

Ймовірно, якщо ви зіткнулися з такою помилкою, у вас можуть бути встановлені старі версії оновлень системи. Тому, після виконання зазначених дій, слід провести оновлення системи, так як в них, за запевненнями розробників, дана проблема була вирішена.

Як відключити обліковий запис від облікового запису Microsoft?

Можливо, якщо вам необхідна онлайн запис, ви можете просто створити додаткову локальну. У такому випадку, ви завжди зможете безпроблемно використовувати ваші дані для входу в систему, якщо щось працює не правильно з онлайн аккаунтом.

[Tip] Якщо ви не вважаєте за необхідне використовувати онлайн авторизацію на вашому комп’ютері, ви можете зовсім відключитися від даної послуги, чим користуються багато користувачів. [/ Tip]

Вимкнення онлайн авторизації

1. Натисніть на диво-кнопку «Параметри»;

2. Виберіть пункт «Зміна параметрів комп’ютера»;

3. З представився списку виберіть «Облікові записи»;

4. Далі зверху натисніть на відповідну кнопку;

5. Після цього введіть пароль і заповніть порожні поля даними локальної записи.

Після виконання цих дій ви отримуєте вже звичну обліковий запис, який не відрізнятиметься від будь-яких своїх попередників в попередніх версіях. Недоліком оффлайн записи є: відсутність повноцінної роботи з магазином, хмарним сховищем, батьківським контролем і іншими не першорядне функціями системи. Переважна більшість спокійно обходиться без цих можливостей, але вибір за вами.

Додатковий варіант відновлення доступу

Існує функція Windows дозволяє відкинути останні зміни в системі до моменту створення точки.

[Note] Цей варіант здатний допомогти в разі, коли при установці системи у вас була створена локальна обліковий запис. [/ Note]

Повернувшись на певний відрізок часу назад, до місця, де вона ще не видалена, ви зможете з її допомогою увійти в свій аккаунт.

1. Перейти в панель «Пуск»;

2. Знайдіть ярлик «Мій комп’ютер» і зробіть натискання правою кнопкою миші;

3. Виберіть пункт «Властивості»;

4. Далі в меню виберіть опцію «Захист системи»;

5. Клацніть по кнопці «Відновлення»;

6. Виберіть потрібну точку і відкотіться до неї.

Також ви можете скористатися особливим варіантом завантаження «Відновлення системи». Щоб ним скористатися, утримуйте Shift і клацніть по варіанту «Перезавантаження», далі вибравши пункт «Діагностика», в якому знаходиться потрібний нам інструмент.

[Note] Слід зазначити, що краще мати запасну, локальну запис, для того, щоб більш не потрапляти в скрутне становище через даної помилки. [/ Note]

Ви також можете відмовитися від використання переваг записи Microsoft і весь час використовувати тільки оффлайн запис, так як суттєвої різниці між ними ви не знайдете.

Ссылка на основную публикацию