Велика добірка інструментів для вдосконалення вашого Dropbox


Велика добірка інструментів для вдосконалення вашого Dropbox

Dropbox це потужний хмарний сервіс, який, по суті, щось набагато більше, ніж просто веб-сайт для онлайн зберігання інформації. Існує безліч програм, які можуть значно поліпшити якість вашої співпраці з Dropbox. Більш того, автоматично створюючи резервні копії на Dropbox, деякі з цих додатків і сторонніх сервісів дозволяють вам створювати прості веб-сайти, автоматично організовувати Dropbox файли і навіть відправляти файлові програми по електронній пошті прямо на ваш аккаунт. 

У нашій статті ми опишемо 20+ інструментів, які допоможуть вам витягти з Dropbox ще більше вигоди. 

Backup Box

Backup Box – це сервіс, який дає вам можливість переміщати файли в межах таких хмарних сервісів, як Dropbox, Google Drive і Box. З його допомогою ви також можете переносити файли з File Transfer Protocol (FTP), Secure File Transfer Protocol (SFTP) і MySQL серверів.

Безкоштовний акаунт дозволить користувачам виконувати базові переноси файлів між сервісами; володарі платного аккаунта отримають більше властивостей, в тому числі одночасне переміщення файлів і планування подальших дій. 

Dropbox Automator

Dropbox Automator пропонує вам створити свої власні правила, які допоможуть автоматизувати процес обробки файлів у вашому Dropbox. Наприклад, ви можете конвертувати файли в PDF-формат або навіть автоматично завантажувати зображення на свій аккаунт на Facebook.

На безкоштовному акаунті користувачі отримують 10 автоматизацій (правил) і можуть обробляти до 100 файлів або 100МБ. Аккаунт преміум класу дає користувачам можливість працювати з великою кількістю файлів. 

BoxCryptor

З BoxCryptor можна кодувати файли перед завантаженням. Завдяки цьому, доступ до закодованим файлів в Dropbox здійснюється тільки через програму на вашому комп’ютері або додаток (доступне як для iOS, так і для Android). 

Раніше цей сервіс вже упомінлся в цій статті – Підбірка хороший доповнень для роботи з Dropbox і в цій 10 цікавих способів поліпшити сховище Dropbox, сподіваюся ви їх не пропустили.

Dropbox Folder Sync Addon

[Windows] Як правило, Dropbox синхронізує файли тільки зі своєї папки. Цей аддон (посилання на скачування) дозволяє синхронізувати і інші папки.

Для цього потрібно навести курсор на файл, натиснути правою кнопкою миші і вибрати «Синхронізувати з Dropbox». Це означає, що дії, вироблені над файлами з вашого ПК, буду синхронізовані з Dropbox.

MacDropAny

[Mac] Це Mac-версія Dropbox Folder Sync Addon, яка працює за тим же принципом – синхронізує папки за межами Dropbox.

Щоб скористатися нею, натисніть правою кнопкою миші по виділеній папці і виберіть «Синхронізувати з Dropbox» (за допомогою MacDropAny).

JotFrom – Dropbox форми

JotFrom – це інструмент для побудови форм для вашого сайту, який дозволяє переміщати дані з заповнених бланків прямо в ваш Dropbox. Ви можете створити форму і розмітити на неї посилання, щоб інші користувачі могли її використовувати.

Якщо ви зв’яжете JotForm зі своїм акаунтом на Dropbox, інформація (з створеної вами форми) буде відправлена ​​безпосередньо на Dropbox. 

Dropboxifier

Як правило, вам не дозволяється змінювати розташування важливих файлів, але c Dropboxifier до вас ця заборона не стосується.

Згодом ви можете встановити Dropbox на інший комп’ютер, щоб одночасно отримувати доступ до даних програми та редагувати їх. Це означає, що всі ваші налаштування і дані з першого комп’ютера збережуться на другому. 

DropboxPortableAHK

На більшості публічних комп’ютерів заборонено встановлювати додатки, але якщо в своїй роботі ви цілком покладаєтеся на Dropbox, то вам обов’язково знадобиться DropboxPortableAHK.

Це невеликий додаток, як і інші портативні програми, дозволяє користувачам запускати Dropbox зі свого флеш-накопичувача, таким чином синхронізуючи всі свої файли прямо на ходу. 

DROPitTOme

Завдяки даному веб-сайту кожен може завантажувати файли прямо на свій Dropbox аккаунт. Пройшовши реєстрацію, вам буде надана захищена паролем посилання на ваш аккаунт на Dropbox.

Всякий, хто захоче відправити вам файл (<75MБ), може відкрити в браузері посилання, ввести пароль і завантажити файл на ваш аккаунт. 

DropLink

[Mac] DropLink -додаток для вашого настільного комп’ютера Mac. Якщо ви перетягніть файл в область іконки програми, він тут же скопіюється в головний папку Dropbox.

Якщо ж вам потрібно скопіювати файл в інше місце, перетягніть його у вікно програми і виберіть папку, в яку хочете його зберегти. 

DropTunes

На Dropbox користувачі не можуть відтворювати музичні файли. Droptunes допомагає вирішити цю проблему.

Зв’яжіть свій аккаунт з додатком і програвайте всі музичні файли на Dropbox, використовуючи простий онлайн програвач з набором основних функцій. Є і платне додаток для iPhone ($ 0,99) з тим же набором послуг. (Про цей сервіс ми так само писали раніше)

DropVox

DropVox – аудіо записуючий iOS додаток ($ 1,99) для iPhone, яке миттєво завантажує файли прямо на ваш аккаунт.

Запис проводиться в M4A аудіо форматі. На виході файли іменуються поточним числом і часом, щоб потім вам було легше відшукати їх в папці Dropbox. 

Gimme Bar

З Gimme Bar ви отримуєте можливість зберігати зображення, текстові і навіть більшість відео файлів з веб-браузера прямо на Dropbox. Просто зареєструйтеся на сайті і отримаєте його закладкограмму.

Коли в нижній частині екрана з’явиться горизонтальне меню, ви можете перетягувати в нього все, що завгодно (тексти, твіти, зображення і навіть скріншоти) з вашого браузера, і воно збережеться у вашому Dropbox. 

DropPages

DropPages дозволяє розміщувати дані для веб-сайту в ваш обліковий запис на Dropbox. Для початку відкрийте доступ до папки Dropbox під назвою yourusername.droppages.com.

Коли це буде зроблено, ви отримаєте лист з підтвердженням, що ваш сайт був встановлений і ви можете приступити до використання і редагування контенту, розташованого у відкритій папці Dropbox.

IFTTT

IFTTT – це скорочення від «If This Then That» (якщо це, а потім то). Воно з’єднується з довгим списком з 52 «каналів», в тому числі Facebook, Twitter, WordPress і Dropbox.

За допомогою цього додатка ви можете створювати «Тригери» і «Дії». Наприклад, ви можете встановити налаштування таким чином, що кожен раз, коли вас будуть відзначати на фото в Facebook, посилання на неї буде з’являтися в «Тригер» на ваш обліковий запис в Dropbox. 

KISSr

KISSr -ще один безкоштовний веб-хостинговий сервіс, який використовує Dropbox для зберігання всіх потрібних для веб-сайту файлів.

Ваше доменне ім’я буде виглядати приблизно так: yourusername.kissr.com. Потім KISSr отримує доступ до одній папці в вашому Dropbox; файли в ній будуть використовуватися для управління всім сайтом. 

Otixo

Otixo збирає разом всі ваші хмарні сервіси, і дозволяє вам керувати всіма ними з одного місця.

Поєднавши Otixo з вашими сервісами Dropbox, SkyDrive, Box або Google Drive, ви зможете переглядати всі файли, які в них зберігаються, а також перетягуванням переміщати їх з одного сервісу в інший. 

Scriptorg.Am

Scriptorg.am являє собою черговий веб-хостинговий сервіс, який використовує Dropbox для управління своєю веб-сторінкою. Ваше доменне ім’я буде наступним – scriptogr.am/username.

Він не використовує загальноприйнятий HTML: його місце займає «Markdown», який набагато простіше. Тут є інструкції щодо того, як привести в робочий стан простий веб-блог. 

Send To Dropbox

Безкоштовні сервіс, який зберігає на Dropbox прикріплені до і-мейл файли. Для цього потрібно відправити (переадресувати) лист з вкладеннями на спеціально наданий веб-сайтом електронну адресу.

Таким чином, в лічені хвилини прикріплена інформація автоматично збережеться на ваш аккаунт в Dropbox.      

SideCLOUDload

Цей сервіс якнайкраще вам підійде, якщо ви перебуваєте в дорозі і хочете завантажити щось на Dropbox.

Вставте посилання для скачування (на файл) на даному сайті і він збережеться на вашому Dropbox. Це зручний спосіб отримання готовий робочих файлів на свій комп’ютер з мобільного пристрою. 

Site44

Ще один веб-хостинговий сервіс з доменним ім’ям username.site44.com. Він також використовує папку в Dropbox, в якій можна модифікувати HTML файли.

Ці файли, в свою чергу, будуть оновлювати ваш сайт і стежити за його зовнішнім виглядом. З одного аккаунта можна створити максимум 5 веб-сайтів з обмеженням в 100МБ смуг. 

SortMyBox

SortMyBox (СортіруйМойBox) робить саме те, що заявлено в назві: він сортує ваш аккаунт по папках, які ви створюєте самі. Він створює папку, яка автоматично переміщує додані файли в інші папки.

Наприклад, файли з розширенням jpg або png (зображення) будуть переміщені в Dropbox-папку «Картинки». Варто вам тільки встановити додаток, як воно все зробить за вас. 

Writebox

Нехитрий онлайн текстовий редактор, який прив’язується до вашого аккаунту на Dropbox.

Залогініться і шукайте, створюйте, редагуйте або вибирайте текстові файли для редагування в своєму Dropbox.

Ссылка на основную публикацию