«Веном 2» точна дата виходу фільму розкрита згідно з чутками

Супергероейскій бойовик «Веном» від Sony Pictures, прем’єру якого так чекали глядачі, нарешті був переглянутий і виявився цілком пристойним і прибутковим фільмом, проте поки він ще не готовий до повернення на екрани. Кінострічка вже зараз зібрала значну касу (близько 780 мільйонів доларів), але це ще не межа, адже вона продовжує транслюватися в деяких кінотеатрах. Тепер же фанатів мучить питання – а чи знімуть сіквел, і, можливо, відповідь вже було дано за лаштунками. Нещодавно Sony Pictures опублікувала звіт, згідно з яким вже відомі дві дати виходу безіменних проектів Marvel, що не могло не привернути увагу фанатів. Зрештою, одна з дат може бути датою релізу сиквела «Венома», і глядачі намагаються з’ясувати, яка з двох дат більш імовірна.

Кадр з фільму «Веном»

Джастін Кролл, репортер, опублікував цю новину на своїй сторінці в Твіттері, в чому ви можете переконатися.

«У Sony заплановано два безіменних спін-офф марвеловского Павучка. Перший не є сиквелом і вийде 10 липня 2020 року, другий – як раз-таки сиквел і буде випущений 2 жовтня 2020 року », – пише Кролл.

З огляду на той факт, що другий фільм позиціонується, як сиквел, фанатам залишається зв’язати цю інформацію з кінофільмом «Веном». По суті, останнім часом Sony не випускала іншого проекту Marvel, крім «Венома». Студія поділилася Людиною-павуком з Marvel Studios, і вже відомо, що в наступному році варто чекати прем’єру фільму «Людина-павук: Далеко від дому». Всі інші проекти Marvel Sony все ще розробляються, і не факт, що будуть випущені. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що Веном залишається єдиним супергероєм, який може отримати сиквел, і фанатів це не дивує.

Кадр з фільму «Веном»

Ми вже говорили, що, незважаючи на невтішні відгуки деяких критиків, «Веном» все ж зібрав пристойну касу, ставши одним з найбільш успішних фільмів поточного року. Виходячи з цього, можна зробити цілком логічний висновок – сиквелу «Венома» напевно бути, до того ж з’ясувалося, що у Тома Харді підписаний договір не на один, а на три кінофільму. Що ж, найцікавіше ще попереду, і, якщо вірити інформації, наданої Джастіном Кроллом, прем’єра кінострічки «Веном 2» відбудеться 2 жовтня 2020 року.

А ви чекаєте продовження історії Едді Брока і симбиот Венома? Розкажіть нам про це в коментарях!

Ссылка на основную публикацию